Preiļu Galvenajā bibliotēkā tikšanās ar netradicionālās medicīnas un veselīga dzīvesveida popularizētāju Inesi Ziņgīti

08.10.2009.

Preiļu Galvenajā bibliotēkā 8. oktobrī plkst. 14.30 tikšanās ar netradicionālās medicīnas  un veselīga dzīvesveida popularizētāju Inesi Ziņgīti.


Ieeja: par ziedojumiem


Tiem, kuri vēlas iesaistīties I. Ziņģītes aktivitātēs līdzi jāņem 1,20 cm garš dvielis un kājās jābūt īsajām zeķītēm.Par Inesi Ziņģīti


Inese Ziņģīte ir enerģiska, dzīvespriecīga un optimisma pilna sieviete, netradicionālās medicīnas un veselīga dzīves veida piekritēja.
Viņa ir kļuvusi par tādu kā veselības un optimisma mācības tautskolotāju, ar savu pieredzi rādot, kā pēc ārkārtīgi smagiem veselības sarežģījumiem – mugurkaula traumas un divām paralīzēm – iespējams saglabāt mundru garu un tvirtu augumu.
I.Ziņģītes fenomens, kas darījis viņu pazīstamu visā Latvijā, izsakāms ar diviem R – RĪVĒŠANĀS un RĀPOŠANA.
I.Ziņģīti cilvēki raksturo kā sievieti, kura nav ne baltspārnu eņģelis, ne arī kāda universāla jaunības eliksīra receptes autore. Viņa ir tikai cilvēks, no kura ikvienam vērts pamācīties, kā izbaudīt dzīvi, lai izjūtamas visas tās garšas – salds, sāļš skābs, sīvs un savelkošs. Un kā nenolaist rokas pat tad, kad cerība vairs patvērusies tikai ticībā. (No grāmatas „Nekādu brīnumu. Vienkārši Ziņģīte” S.Amata)

Pēdējās izmaiņas: 08.10.2009.