“Esi Aktīva Latvija!” projektu apmeklējuši gandrīz 5000 apmeklētāju

05.10.2009.

Pirmo reizi rīkotās fitnesa klubu atvērtās durvju dienas “Esi Aktīva, Latvija!” noritējušas ļoti veiksmīgi – to apmeklējuši  gandrīz 5000 iedzīvotāju.


Latvijas fitnesa un veselības veicināšanas nozares asociācijas rīkotā fitnesa diena aizritējusi ļoti veiksmīgi. Katrā no klubu dalībniekiem, vairāk vai mazāk bija vērojama klientu interese par pieejamajiem bezmaksas pakalpojumiem. Dažiem fitnesa klubiem tā bija kā svētku diena, kurā apmeklētājiem tika pasniegti gan ziedi, gan svētku kūka. 


Lielākā daļa apmeklētāju bija atnākuši pirmo reizi vai atgriezās klubā pēc ieturētās vasaras pauzes. Klientiem tā bija jauka sezonas atklāšanas diena, savukārt treneriem jauka kopā būšana ar saviem esošajiem un arī jaunajiem klientiem. Paralēli bezmaksas nodarbībām, apmeklētāji varēja baudīt bezmaksas masāžu, dietoloģu konsultācijas vai klausīties lekcijas par dažādām ar veselīgu dzīvesveidu saistītām tēmām. Bija iespējams arī iegādāties abonementus par ļoti pievilcīgām cenām, ko liela daļa apmeklētāju arī izmantoja.


Dažos fitnesa klubos priekšnesumus rādīja jau esošie klienti – iepriecināja ar vēderdejām, baleta mākslu un cīņas mākslu. Apmeklētājus priecēja arī treneri no Igaunijas ar pasaules slavenā nodarbību koncepta LesMills nodarbībām. Pieejamie pakalpojumi bija tik dažādi, ka ikviens interesents varēja atrast sev piemērotāko.


“Mēs esam patiesi priecīgi par to, ka šis pasākums ir izdevies un ka esam spējuši uzrunāt tik plašu iedzīvotāju daļu. Fitnesa klubi ir gatavi piedalīties šajā projektā arī nākamgad un aicināt iedzīvotājus apmeklēt klubus bez maksas pat visas nedēļas nogales garumā”, saka LFVVNA valdes priekšsēdētājs Gints Kuzņecovs.


Visi interesenti, kuri nevarēja vai nepaspēja apmeklēt atvērto durvju dienu vai iegādāties  mēneša abonementus klubu apmeklējumam, vēl šodien var paspēt iegādāties RIMI veikalos noteiktus produktus, kur apmaiņā var iegūt atlaižu kuponu 25% apmērā fitnesa kluba abonementam.Dace Hartmane
Biedrība “Latvijas fitnesa un veselības veicināšanas nozares asociācija”

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.