Borowa Mc noslēdz tūri ar svinībām

28.09.2009.

Populārā latgaliešu grupa Borowa Mc noslēgusi 2 nedēļas ilgo Latgales koncertu tūri, kuras laikā vairākiem simtiem klausītāju sniegti 4 enerģiski un sirsnības pilni koncerti.


Grupas Borowa Mc dalībnieki pēdējā koncertā Varakļānos uz skatuves ar uguņojošu torti un baloniem sveica grupas taustiņinstrumentālistu mūzikas producentu Gintu Stankeviču. Gints aiz patīkama pārsteiguma pateicās, ar smaidu piebilstot, ka scenārijā tas nebijis paredzēts.


Latgales koncertu tūres statistiku veido vairāki simti apmeklētāju, desmitiem dāvātu grupas CD, autogrāfu un izpildītu dziesmu, tūkstošiem nobrauktu kilometru, divi veiksmīgi iesildītāji un viena apēsta torte.


Borowa Mc koncertos īpašo viesu statusā piedalījās dziedātāja Aija Eriņa Dagdā un Kārsavā, jaunā rokgrupa Restauratori Preiļos un Varakļānos.


Grupa saka paldies atsaucīgajiem kultūras namu darbiniekiem, tehniskā nodrošinājuma sniedzējiem un palīgiem, iesildošajiem māksliniekiem, saprotošajiem policistiem, naktsmāju sniedzējiem un viens otram – grupas runātājam Aigaram Runčim, balsij Guntrai Kuzminai, ģitārai un balsij Ingaram Gusānam, taustiņinstrumentālistam un efektu veidotājam Gintam Stankevičam, bundzinieka aizvietotājiem Andžejam Graudam un Mārtiņam Miļevskim, menedžerim Aivaram Līpenītim.


Ar tūres fotomirkļiem var iepazīties grupas profilā draugiem.lv/borowa un mājas lapā www.Borowa.lv.

Pēdējās izmaiņas: 28.09.2009.