Apvienojas aktīvie jaunieši Rēzeknē

19.09.2009.

Ar mērķi pulcināt aktīvus jauniešus vienkopus Latgales reģionā, šā gada 19.septembrī tika dibināta jauniešu biedrības „Pirmie” Rēzeknes nodaļa.


Uz pasākumu Rēzeknē sestdien bija sapulcējušies aktīvi un darboties griboši jaunieši, biedrības „Pirmie” biedri, lai jau drīzumā sev piepulcinātu ar vien jaunus Rēzeknes un tās apkārtnes jauniešus ar mērķi kopīgi darboties un radīt sev apkārt labvēlīgu sociālo un ekonomisko vidi. Rēzeknes nodaļas dibināšanā piedalījās biedrības „Pirmie” valdes priekšsēdētāja v.i. vietnieki Rinalds Buškovs un Līga Orupa, kas jaunajiem Rēzeknes biedriem prezentēja biedrības „Pirmie” mērķus, reģionālo nodaļu attīstības koncepciju un jau paveikto.


Šobrīd Rēzeknes nodaļā ir vairāk kā desmit biedru un to skaits turpina augt. Nodaļas biedri savas tikšanās organizē katru nedēļu un turpmāk plāno pievērsties tādām tēmām kā uzņēmējdarbība, izglītība un kultūra, sports un veselība, kā arī sabiedriskās attiecības un ārlietas. Par „Pirmie” Rēzeknes nodaļas vadītāju ievēlēta uzņēmēja, grāmatvedības pakalpojumu uzņēmuma SIA „Accounting Latvia” vadītāja, Ilona Markunaite.


Šobrīd biedrība “Pirmie” apvieno 300 biedru visā Latvijā, bet līdz gada beigām biedru skaits varētu sasniegt jau vairāk nekā 600 cilvēku. Biedrības mērķis ir apvienot aktīvus jauniešus, lai kopīgi mainītu un uzlabotu sociālo un ekonomisko vidi, kurā dzīvojam, un nepieļaut jauniešu straujo aizbraukšanu no Latvijas uz ārzemēm.


Darboties griboši jaunieši no Rēzeknes, Rēzeknes novada un citiem Latgales reģioniem tiek aicināti pievienoties reģistrējoties interneta mājas lapā www.1mie.lv, vai rakstot Biedrības „Pirmie” Rēzeknes nodaļai uz e-pasta adresi pirmie.latgale@inbox.lv.


Biedrības „Pirmie”
Rēzeknes nodaļas sabiedrisko attiecību darba grupa
pirmie.latgale@inbox.lv
www.1mie.lv

Pēdējās izmaiņas: 19.09.2009.