Piektdien būs slēgtas divas PMLP nodaļas

25.09.2009.

Šo piektdien, 25.septembrī, nestrādās Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes nodaļa Preiļos un Rīgas 1.nodaļa Čiekurkalna 1.līnijā 1.


Šajā dienā PMLP sniegtos pakalpojumus iedzīvotāji varēs saņemt jebkurā citā PMLP teritoriālajā iestādē. Rīgā atrodas vēl trīs PMLP nodaļas, bet Preiļiem tuvākās nodaļas atrodas Rēzeknē, Ludzā, Gulbenē un Alūksnē.


Jau vēstīts, ka nepietiekamo budžeta līdzekļu dēļ Pārvalde ir spiesta lūgt darbiniekus 2009.gadā doties piecu dienu bezalgas atvaļinājumā, tādēļ piektdienās ir slēgtas viena vai vairākas PMLP teritoriālās un centrālā aparāta nodaļas.


Pārvalde arī turpmāk savlaicīgi informēs par izmaiņām nodaļu darba laikā. Informācija ir pieejama arī Pārvaldes mājas lapā www.pmlp.gov.lv sadaļa Kontakti.


PMLP teritoriālās nodaļas sniedz pakalpojumus, kas saistīti ar pasu izsniegšanu, ielūgumu un izsaukumu apstiprināšanu, ziņu iekļaušanu un sniegšanu no Iedzīvotāju reģistra. Iedzīvotāji šos pakalpojumus var saņemt jebkurā Pārvaldes nodaļā neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas. PMLP nodaļas atrodas visās lielākajās pilsētās un rajonu centros.


Laura Karnīte
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes
priekšnieka palīgs preses un
sabiedriskajos jautājumos

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.