Aicina piedalīties konkursā `GADA labākais lauksaimnieks Baltijas jūras reģionā`

17.09.2009.


Pasaules Dabas Fonds sadarbībā ar WWF Baltijas Ekoreģiona programmu, Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centru un Baltijas lauksaimnieku forumu par vidi (BFFF) organizē konkursu „GADA labākais lauksaimnieks Baltijas jūras reģionā”. Konkursa mērķis ir izcelt labas un Baltijas jūrai draudzīgas lauksaimniecības prakses piemērus, veicināt zināšanu un informācijas apriti starp Baltijas jūras reģiona valstīm, kā arī sniegt pozitīvus, iedvesmojošus un inovatīvus praktiskos piemērus, lai veicinātu iespējami plašu ilgtspējīgas lauksaimniecības prakse izplatību.


Konkurss ir starptautisks un tiek rīkots visās Baltijas jūras piekrastes valstīs. Konkursa gaitā katrā no deviņām valstīm tiks izvirzīts finālists, kas saņems titulu un naudas balvu 500 eiro apmērā. Katras valsts uzvarētājs pārstāvēs valsti reģionālā līmenī un pretendēs uz naudas balvu 10 000 eiro un titulu „GADA labākais lauksaimnieks Baltijas jūras reģionā”.


Konkursa „GADA labākais lauksaimnieks Baltijas jūras reģionā” uzvarētājs tiks nosaukts un apbalvots konferences laikā Rīgā, š.g. novembrī. Tāpat konferencē tiks apspriesti jautājumi par atbildīgas lauksaimniecības prakses attīstību.


Pasaules Dabas Fonds aicina pieteikties konkursam lauksaimniekus, lauksaimnieku organizācijas un apvienības un citas ieinteresētās puses. Lai pieteiktos nepieciešams aizpildīt vienkāršu pieteikuma anketu, kas atrodama Pasaules Dabas Fonda mājas lapā – www.pdf.lv. Pieteikumus lūdzam sūtīt elektroniski uz e-pastu info@pdf.lv vai pa pastu uz Pasaules Dabas Fondu līdz š.g. 24. septembrim.


Konkursa mērķis – izcelt labas un Baltijas jūrai draudzīgas lauksaimniecības prakses piemērus.


Pieteikuma anketu atradīsiet:
www.pdf.lv
www.saimnieks.lv
www.llkc.lv


Aizpildītu anketu līdz 24. septembrim jānosūta uz info@pdf.lv
vai Pasaules Dabas Fondam, Elizabetes iela 8-4, Rīga, LV- 1010


Galvenā balva – 10 000 eiro


Vairāk informācijas: www.pdf.lv vai zvanot pa tel. 67505640


Vairāk informācijas:
Dārta Treija
Pasaules Dabas Fonds
Tel.: 67505645
Mob.: 29113269
E-pasts –
dtreija@pdf.lv

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.