Mūzikas un mākslas festivāla „BILDES 2009” programma

28.09.2009.

Mūzikas klubs „Četri Balti Krekli”


28.septembris plkst.19:00 FOLKKONCERTS
Anta Eņģele • Imants Daksis • Zane Aišpure, Rūta Ķergalve un Evija Tarasova • Ziedonis Stutiņš • Sandra Bula un Āris Ziemelis • Ansis Klintsons • Diāna Sus • Elīna Līce – Štrausa • Igors Siliņš • Haralds Sīmanis • Mikus Straume • Vada Daiga Petkeviča un Normunds Jakušonoks


29.septembris plkst.19:00 FOLKKONCERTS
Ieva Akuratere un Aivars Hermanis • Uldis Ozols • Agita Kaužēna • Varis Vētra • Arnis Miltiņš • Kristaps Baķis • Uldis Kākulis • Helēna Kozlova • Andris Mucenieks • Egons Pičners • Silvija Silava • Vilnis Veinbergs • Vada Varis Vētra


30.septembris plkst.19:00 DŽEZS & BLŪZS
Dandelion Wine • D11 Blues Band • Jam Orchestra • Inga Bērziņa • Gints Žilinskis & Keksi • Bite`s Blues Band • Elīna Silava • Daumants Kalniņš • Vada Laimis Rācenājs


1.oktobris plkst.19:00 DŽEZS & BLŪZS
Dogs & Catfish • Hot Acoustic un draugi • Ainars Pūpols & Л Blues • The Blues Gang • Zimbabw • Žanna Blagoveščenskaja & Jusstone • Harmony 4 Riga • Vada Arnis Miltiņš


Rīgas Kongresu nams


8.oktobris plkst.19:00 JAUNO grupu un „BILŽU” VETERĀNU kopprojektu koncerts
Acid Rain & Oskars Semerovs un Latvian Blues Band pūtēju grupa • Ana un Katrīne & Tadeušs Surgofts • Baobabs & Lidojošais paklājs • The Blackout & Liene Šomase • Blueprint & Jānis Žilde • Da`Ba & Jana Čakste • Deep Silence & Andris Ērglis • Drum Clinic & Liene Šomase • Edža & Niknie • Enduring memories & Kaspars Zlidnis • Into One & Normunds Rutulis • Kaža un draugi & Zigfrīds Muktupāvels • Laikā pirms… & Guntis Veits • Livido • maia`s marvellous & Jānis Stībelis • MonkeyRocks • Restauratori & Juris Kaukulis • Sus Dungo & Māra Upmane – Holšteina • Sol Luna & Ingus Ulmanis • Tramplīni & Ingus Baušķenieks • Vada Andris Freidenfelds


9.oktobris plkst.19:00 „BILDĒS” sevi jau pieteikušo, NE TIK JAUNO grupu koncerts
The Briefing • Camillas & Gustavo • Crowd • Daylight • 2tie • Dziļā nemaņā • ēnas • Gaujarts • Hospitāļu iela • Lietotas mēbeles no Holandes • Logo • M.ART.A • PeR • Resnie putni • SiriuS • Edijs Šnipke • Tā Tā Tā • Triānas parks • Tumors • Wild • Vada Pēteris Riekstiņš


10.oktobris plkst.13:00 koncerts BĒRNIEM
Dzeguzīte • Podziņas • Jūras akmentiņi • Rīgas akmentiņi un Līva Bondare • Tu un es • Agita Kaužēna • Knīpas un knauķi • Jaunās zvaigznes un Ilze Laila Purmaliete • Vējā • Tev un man • Top Tap Company un Māris Pūris • Vada Māra Ulme un Edvards Vārdaunis


10.oktobris plkst.19:00 „BILŽU” VETERĀNU koncerts
Amber, Aivars Hermanis un Raimonds Macats • Zane Dombrovska un brāļi Petrauski • Dzelzs Vilks • Dzidriņas megasistēma • Raimonds Eizenšmits & Co • Hot Acoustic & D11 • Hot Road • Keksi & Algirdas Šuminskas • Latvian Blues Band • Arnis Miltiņš & Co • Mitrokhin`s Master Band • Otra puse • Putnu balle • Olga Rajecka un Aivars Gudrais • Trīs tenori • Ufo • Varis Vētra • Zig Zag • Vada Roberts Gobziņš


Koncertu programmās iespējamas izmaiņas!


Informācija par koncertiem un kolektīvie biļešu pieteikumi „BILŽU BIROJĀ” – tālruņi 67205295, 29282866 un e-pastu: bildes@bildes.lv. Festivāla mājas lapa www.bildes.lv


Biļetes var iegādāties www.bilesuparadize.lv un „Biļešu Paradīzes” kasēs (Rīgā – VEF kultūras pilī, Latvijas Nacionālajā teātrī, Latvijas Nacionālajā operā, Dailes teātrī, Latvijas Leļļu teātrī, Galerijā „Centrs”, t/c Spice, t/c Mols, t/c Origo, – „Gailītis G” mūzikas veikalos; citur Latvijā – Dzintaru koncertzālē, Cēsu kultūras centrā, Daugavpils mūzikas centrā, Jelgavas kultūras centrā, Jēkabpilī „Mapls” mūzikas veikalā t/c Rimi, Liepājā „Latvijas pirmajā rokkafejnīcā un Liepājas teātrī, Rēzeknes mūzikas centrā, Siguldas novada tūrisma informācijas centrā, Valmieras kultūras centrā, Ventspils Olimpiskajā centrā).


 

Pēdējās izmaiņas: 28.09.2009.