Borowa Mc izsludina Latgales koncertu tūri

02.09.2009.

Latgaliešu mūzikas grupa Borowa Mc, sveicot skolēnus un studentus jaunajā mācību gadā, izsludina Latgales koncertu tūres vietas un datumus – septembra otrajā pusē kopumā notiks četri koncerti Latgalē.


18. septembris – Dagdas tautas nams
19. septembris – Kārsavas tautas nams
25. septembris – Preiļu kultūras centrs
26. septembris – Varakļānu kultūras nams


Sākums: 21:00
Ieejas maksa: 2-3 Ls (iepriekšpārdošanā 2,5 Ls, grupās no 4 cilvēkiem 1 cilvēkam 2 Ls, koncerta dienā 3 Ls. Preiļos iepriekšpārdošanā tikai grupu biļetes un koncerta dienā līdz 21:00 biļešu cena 2,5 Ls. Katram 20. biļetes pircējam dāvanā Borowa Mc albuma “Ui, lobs!” CD.


 


Koncertos grupa izpildīs jau zināmas un populāras dziesmas no 3 albumiem un iepazīstinās klausītājus ar jaunākās dziesmas „Bez Tevis” koncerta versiju. Borowa Mc sniegs 4 enerģiskus un sirsnīgus koncertus visu vecumu apmeklētājiem Dagdā (18. septembrī), Kārsavā (19. septembrī), Preiļos (25. septembrī) un Varakļānos (26. septembrī). Koncerti notiks kultūras un tautas namos, ieeja no 21.00. Biļetes nopērkamas koncertu norises vietās, iepriekšpārdošanā – lētāk, īpašas atlaides, pērkot biļetes iepriekšpārdošanā grupās, un katram 20. biļetes pircējam dāvana – Borowa Mc pēdējā albuma „Ui, lobs!” CD.


Populārā latgaliešu grupa koncertus sniegs pilnā sastāvā, kurā ietilpst Aigars Runčis, Ingars Gusāns, Guntra Kuzmina, Gints Stankevičs un Raitis Aukšmuksts – pieredzējuši un profesionāli mūziķi.


Nododot klausītājiem dziesmu „Bez Tevis”, Borowa Mc kopā ar interneta portāliem draugiem.lv, Apollo, Platforma, Radio SWH un LNT uzsāka akciju „Sirsnības mēnesis”, kuras laikā ikviens aicināts iesūtīt darbus, kas tapuši mīlestības pilnos brīžos – dzeju, dziesmas, vēstules, stāstus un fotomirkļus. Vairāk informācijas par akciju grupas mājas lapā www.Borowa.lv, kā arī www.Platforma.lv, kur arī pieejama jaunā dziesma „Bez Tevis” bezmaksas lejupielādēm. Borowa Mc aicina klausīties un atbalstīt dziesmu radio staciju, interneta portālu un Muzikālās bankas topos.


Vairāk informācijas:
Aivars Līpenītis
+371 26154955
aivars@magicfib.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 02.09.2009.