Piektdien būs slēgtas 13 PMLP nodaļas

04.09.2009.

Piektdien, 4.septembrī būs slēgtas 13 Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes nodaļas Bauskā, Cēsīs, Daugavpilī, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kuldīgā, Madonā, Limbažos, Valmierā, Ludzā, Liepājā un Ogrē, kā arī Rīgas 2.nodaļa Alunāna ielā 1.


Nodaļas būs slēgtas, jo budžeta līdzekļu taupības nolūkā tās darbinieki dosies bezalgas atvaļinājumā.


PMLP sniegtos pakalpojumus iedzīvotāji piektdien varēs saņemt jebkurā citā PMLP teritoriālajā iestādē. Rīgā PMLP nodaļas atrodas Čiekurkalna 1.līnijā 1, 3.korpuss, Daugavpils ielā 31 un Mazajā nometņu ielā 45/53.


Jau vēstīts, ka nepietiekamo budžeta līdzekļu dēļ Pārvalde ir spiesta lūgt darbiniekus 2009.gadā doties piecu dienu bezalgas atvaļinājumā, tādējādi iegūstot vairāk kā 36 tūkstošus latu. Tādēļ visa gada garumā ik piektdienu nestrādās vairākas PMLP nodaļas.


Pārvalde arī turpmāk savlaicīgi informēs par izmaiņām nodaļu darba laikā. Informācija ir pieejama arī Pārvaldes mājas lapā www.pmlp.gov.lv sadaļa Kontakti.


PMLP teritoriālās nodaļas sniedz pakalpojumus, kas saistīti ar pasu izsniegšanu, ielūgumu un izsaukumu apstiprināšanu, ziņu iekļaušanu un sniegšanu no Iedzīvotāju reģistra. Iedzīvotāji šos pakalpojumus var saņemt jebkurā Pārvaldes nodaļā neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas. PMLP nodaļas atrodas visās lielākajās pilsētās un rajonu centros.


Laura Karnīte
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes
priekšnieka palīgs preses
un sabiedriskajos jautājumos


Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.