3. septembrī durvis vēra pirmais tirdzniecības centrs Preiļos – Oga!

03.09.2009.

Septembrī Rīgas ielā 4d durvis vēra pirmais tirdzniecības centrs Preiļos – jauns, plašs un mūsdienīgs t/c Oga. Kādas iespējas slēpjas zem šī sulīgā nosaukuma? Tirdzniecības centra Oga gaišajās telpās un viesmīlīgajā gaisotnē tiks piedāvāta ērta iepirkšanās iespēja, ko sniegs plašs veikalu un pakalpojumu sortiments – pārtikas veikals Primo food, aptieka, juvelierizstrādājumu veikals, zoopreces, mājsaimniecības preču veikals, apdrošināšanas pakalpojumi, rotaļlietu veikals bērniem, optikas salons, gaļas izstrādājumu veikals, kā arī ziedu salons un mājīga kafetērija. T/c Oga būs sirsnīgi gaidīts ikviens apmeklētājs, nodrošinot ērtu autostāvvietām, savukārt ģimenes ar bērniem priecēs Preiļos lielākais un košākais bērnu rotaļu laukumiņš.


Tirdzniecības centrs Oga gaida pilsētas iedzīvotājus un visus viesus atpūsties un satikties atklāšanas svētkos 5. septembrī, kur no plkst. 9.00 līdz 16.00 ģimenes ielīksmos dažādi pārsteigumi – konkursi un balvas, rotaļas ar pasaku tēliem, lauku tirdziņš, piepūšamās atrakcijas, ēdienu un dzērienu degustācijas.


Apmeklētājus iepirkšanās centrs Oga gaidīja jau no 3. septembra plkst. 14.00, piedāvājot pārsteidzošas cenas, kā arī lielisku izdevību, iepērkoties centrā līdz 13. septembrim Ls 5 vērtībā, bez maksas saņemt t/c Oga Drauga karti, kas katru mēnesi nodrošinās īpašus piedāvājumus un privilēģijas.


T/c Oga atrodas Rīgas ielā 4d, durvis vērs 3. septembrī, pārtikas veikala Primo food darba laiks: plkst. 8.00 – 22.00.


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.