26. septembrī Saunas pagastā notiks sakoptības konkursa noslēgums

26.09.2009.

29. jūlijā Saunas pagastā jau trīsdesmito reizi notika konkurss par sakoptāko sētu. Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šajā vasarā komisija iepazinās ar tām pagasta saimniecībām, kuras bija piekritušas piedalīties sakoptības skatē.

Konkursa komisiju vadīja Elza Spodra Elste, kura pagasta padomē ilgāku laiku veica pagasta teritorijas plānošanas darbu, bet šogad konkursam bija viena savādāka nianse – komisijā darbojās arī Preiļu novada domes plānošanas speciāliste, projektu vadītāja Sanita Meļko, jo pagasts jau no 1. jūlija pievienojies Preiļu novadam.

Gan braucot, gan kājām paspējām apskatīt abas Saunas pagasta izglītības iestādes – Priekuļu un Salas pamatskolu, apmeklējām Antona Ručevska, Olgas Zepas, Jāņa un Monikas Kivlenieku, Līgas Zinovikas, Veronikas Bogotās, Viļa Briškas, Silvijas Svalbas, Ingas Ragaušas, Aleksandra Ivbuļa, Jāņa Gribonika, Albīnas Pauniņas, Intas Brices, Ināras Drongas, Anitas Podziņas, Normunda Skuteļa, Aivara Stroda, Ērika Anspoka, Silvijas Romanovskas, Genovefas Anspokas, Anastasijas Prikules, Silvijas Prikules un Jāņa Gribusta saimniecības.

Diena visiem mums bija piesātināta ar pozitīvām emocijām, jo prieku un gandarījumu sniedza paši pagasta cilvēki ar savu dzirkstošo valodu, viņu ziedošie dārzi un sakoptie lauki.

Lai par visu redzēto varētu izstāstīt un katram skates dalībniekam vēlreiz pateikt paldies, konkursa komisija aicina ikvienu piedalīties konkursa noslēguma pasākumā 26. septembrī plkst. 19.00 Saunas tautas namā. Būsiet mīļi gaidīti, lai foto mirkļos un priecīgā gaisotnē vēlreiz skatītu dāsno vasaru!

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 

 

Pēdējās izmaiņas: 26.09.2009.