Saņemtas pozitīvas lietotāju atsauksmes par „WEBNams”

25.08.2009.

Komunālās norēķinu sistēmas „WinNams” interneta versija WEBNams tika ieviesta šī gada pavasarī, un, pēc testēšanas, no jūnija tā ir pieejama SIA „Preiļu saimnieks” klientiem. Šobrīd WEBNams aktīvi lieto jau 108 SIA „Preiļu saimnieks” klienti. Kā jau visam jaunajam ir nepieciešams laiks, lai pie tā pierastu un sāktu to izmantot, bet jau pirmajos mēnešos ir saņemtas pozitīvas atsauksmes par šīs sistēmas sniegtajām iespējām.


SIA „ Preiļu saimnieks” namu pārvaldes darbinieces ir saņēmušas vairāku klientu pozitīvas atsauksmes par WEBNams. Galvenokārt sistēmas lietotāji ir iepriecināti par sniegtajām iespējām elektroniski nodot skaitītāju rādījumus, redzēt informāciju par rēķinu apmaksu un ik mēnesi e-pastā saņemt elektronisko rēķinu. Tas klientiem atvieglo ikdienu un ietaupa laiku, jo visu var izdarīt interneta vidē un nav nepieciešamības speciāli apmeklēt norēķinu centru.


Namu pārvaldes darbinieces gan telefoniski, gan pa e-pastu klientus konsultē arī gadījumos, ja rodas kādas problēmas reģistrējoties vai darbojoties WEBNams sistēmā. Namu pārvaldes darbinieces: „Visbiežāk sistēmas lietotājiem problēmas rodas uzsākot darbu sistēmā, kad pēc reģistrācijas ir jāpiesaista sava dzīvokļa adrese. Dažreiz cilvēks ievada nepareizo rēķina numuru un tā rezultātā neizdodas uzsākt darbu sistēmā, tādā gadījumā viņi zvana vai raksta mums un mēs mēģinām palīdzēt.”


WEBNams sistēmā SIA „Preiļu saimnieks” klientiem ir iespēja paziņot aukstā un karstā ūdens skaitītāju mērījumus, apskatīt pēdējo mēnešu rēķinu summas un nodotos skaitītāju rādījumus, redzēt kuri rēķini un kad ir apmaksāti, kā arī uz reģistrēto e-pastu ik mēnesi var saņemt elektronisko rēķinu (PDF formātā). Rēķiniem varēs piekļūt arī izmantojot sistēmu. Pēc rēķina apmaksāšanas informācija sistēmā parādās pēc 7-10 dienām. Saņemto elektronisko rēķinu Jūs varat apmaksāt no savas internetbankas. WEBNama adrese ir http://www.preili.lv/webnams. Pieeja sistēmai ir arī no Preiļu novada domes mājas lapas http://www.preili.lv kreisās puses sadaļas „Preiļu saimnieks”. Lietotājs sistēmai var pieslēgties un tajā darboties praktiski no jebkura datora, kuram ir interneta pieslēgums. Lai klientiem atvieglotu WEBNams lietošanu, ir izstrādāta sistēmas lietošanas pamācība, kura ir atrodama Preiļu novada domes mājas lapas kreisās puses sadaļā „Preiļu saimnieks”.


Ja, uzsākot darbu WEBNams sistēmā vai darba laikā, rodas kādi jautājumi, tad zvaniet 65381382 vai sūtiet e-pastu namu.parvalde@preili.lv .


Jānis Vaivods,
SIA „Preiļu saimnieks” sabiedrisko attiecību speciālists


Pēdējās izmaiņas: 25.08.2009.