Laterālā domāšana – MVU iespēja ideju radīšanai un virzīšanai tirgū

21.08.2009.

Kā attīstīt un izmantot laterālo (netradicionālo, radošo) domāšanu sava uzņēmuma konkurētspējas veicināšanai? Lai atzīmētu Eiropas radošuma un inovācijas gadu, Latvijas Tehnoloģiskais centrs, sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, aicina uz semināru, kuru vadīs Pasaules jaunās domāšanas centra inovācijas vadītājs Džozefs Vudss (Joseph Woods).


Seminārs „Laterālā domāšana – MVU iespēja ideju radīšanai un virzīšanai tirgū” notiks 2009. gada 21. augustā plkst. 15.00 -17.00, Reval Hotel Latvija konferenču centra zālē Beta1. Seminārs notiks angļu valodā.


Globalizācijas ietekmē mazie un vidējie uzņēmumi sastopas ar jauniem izaicinājumiem. Semināra vadītājs Dž.Vudss stāstīs, kā mazajiem un vidējiem uzņēmumiem izmantot laterālo domāšanu, lai radītu jaunas idejas un virzītu tās tirgū. Laterālās domāšanas jēdzienu ir izveidojis pasaulē slavenais radošuma teoriju un 80 grāmatu autors Dr. Edvards de Bono (Edward de Bono). Edvards de Bono ir arī Pasaules Jaunās domāšanas centra izveidotājs un vadītājs.


Džozefam Vudsam ir 20 gadu pieredze biznesa attīstības konsultācijās – gan valsts gan privātajā sektorā. Dž. Vudss ir sertificēts Edvarda de Bono centra laterālās, radošās un paralēlās domāšanas treneris. Viņš ir vadījis apmācību seminārus Maltā, Itālijā, Beļģijā un tagad – pirmo reizi arī Latvijā. Dž. Vudss arī pasniedz lekcijas Eiropas Savienības Uzņēmējdarbības Ģenerāldirektorāta Konkurētspējas un inovācijas izpildaģentūrā, kura koordinē Eiropas Biznesa atbalsta tīklu (Enterprise Europe Network).


Seminārs ir bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ uz semināru nepieciešams pieteikties Latvijas Tehnoloģiskajā centrā, Aizkraukles 21 – 326, pa tālr. 6754 0703 vai e-pastu een@edi.lv, norādot Jūsu vārdu, uzvārdu, kontakttālruni un pārstāvēto uzņēmumu. Ierobežoto vietu dēļ lūdzam pieteikties ne vairāk kā vienam pārstāvim no uzņēmuma.  


Informāciju apkopoja Preiļu Biznesa inkubatora vadītāja I.Liepniece


 

Pēdējās izmaiņas: 21.08.2009.