Seminārs – Kopā var paveikt vairāk! – Publiskās un privātās partnerības vecināšana, iesaistot nevalstiskās organizācijas

17.08.2009.

   


Latvijas Kopienu iniciatīvu fonds aicina Jūs piedalīties projekta „Privātās un publiskās partnerības veicināšanas modeļu izstrāde un ieviešana, iesaistot nevalstiskās organizācijas” pieredzes izplatīšanas seminārā Preiļos.


Seminārā tiks izvērtētas publiskās un privātās partnerības veicināšanas iespējas un metodes, apspriesta Valkas pilsētas un Sabiles novada pieredze sadarbības projektu īstenošanā, diskutēts par nevalstisko organizāciju lomu privātās un publiskās partnerības projektu veicināšanā, par iespējām īstenot „mazos sadarbības projektus”, lai iegūtu pieredzi apjomīgāku publiskās un privātās partnerības projektu īstenošanai.


Aicināts piedalīties ikviens, kuram patiesi rūp sava novada attīstība – pašvaldību pārstāvji, uzņēmēji, nevalstisko organizāciju pārstāvji un citi iedzīvotāji.


Programmā plānots:
• Semināra atklāšana
Inta Paeglīte – Latvijas Kopienu iniciatīvu fonda valdes priekšsēdētāja
• Projekts „Privātās un publiskās partnerības veicināšanas modeļu izstrāde un ieviešana, iesaistot nevalstiskās organizācijas”
Ilze Grīntāle – projekta vadītāja
• Sabiles projekta „Atvadas” sagatavošana un īstenošana
Virma Poga – Sabiles novada domes priekšsēdētāja (2006-2009)
Skaidrīte Ābiķe – projekta vietējā koordinatore Sabilē
• Valkas projekta „Sakopta vide – labas dzīves priekšnosacījums” sagatavošana un īstenošana
Unda Ozoliņa – Valkas domes priekšsēdētāja (2006-2009)
Inga Boša – projekta vietējā koordinatore Valkā
• Publiskās un privātās partnerības veicināšana, iesaistot nevalstiskās organizācijas. Brošūras „Kopā var paveikt vairāk!” un CD prezentācija
Inta Paeglīte un Ingrīda Puce – Latvijas Kopienu iniciatīvu fonds
• Diskusijas darba grupās: sadarbības iespējas vietējo problēmu risināšanai
Darba grupas vada Inta Paeglīte un Virma Poga, Unda Ozoliņa un Ilze Grīntāle


Seminārs notiks 2009. gada 17. augustā, no pulksten 11.00 līdz pulksten 14.00, biedrības „Preiļu NVO centrs” telpās, Kooperatīva ielā 6, Preiļos, 3.stāvā.
 
Par Jūsu iespēju piedalīties seminārā, lūdzam, līdz šā gada 13.augustam, informēt Ilzi Grīntāli pa tālruni 67316963, 26010761 vai e-pastu: ilze.grintale@iniciativa.lv.


Ar cieņu,
Inta Paeglīte
Latvijas Kopienu iniciatīvu fonda priekšsēdētāja


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.