PMLP uz laiku atceļ darba laika ierobežojumus

07.08.2009.

Ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) pakalpojumiem, kā dēļ veidojas lielas rindas, Pārvalde ir radusi iespēju pašlaik atcelt budžeta taupības nolūkā ieviestos darba laika ierobežojumus.


Kā ziņots, nepietiekamo budžeta līdzekļu dēļ no maija PMLP strādāja nepilnu darba laiku, tādēļ iestāde bija pilnībā slēgta divas piektdienas katru mēnesi. Šis darbalaika samazinājums pašlaik uz laiku ir atcelts.


Tomēr arī turpmāk piektdienās būs slēgtas atsevišķas PMLP nodaļas, kuru darbinieki šai laikā dosies bezalgas atvaļinājumā, lai samazinātu Pārvaldes izdevumus atlīdzībai. Šajās dienās iedzīvotāji PMLP pakalpojumus varēs saņemt jebkurā citā Pārvaldes nodaļā.


Aktuālā informācija par Pārvaldes struktūrvienību darba laiku ir pieejama Pārvaldes mājas lapā www.pmlp.gov.lv sadaļā Kontakti.


PMLP teritoriālās nodaļas sniedz pakalpojumus, kas saistīti ar pasu izsniegšanu, ielūgumu un izsaukumu apstiprināšanu, ziņu iekļaušanu un sniegšanu no Iedzīvotāju reģistra. Iedzīvotāji šos pakalpojumus var saņemt jebkurā Pārvaldes nodaļā neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas. PMLP nodaļas atrodas visās lielākajās pilsētās un rajonu centros.


Laura Karnīte
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes
priekšnieka palīdze preses un
sabiedriskajos jautājumos

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.