4. augustā Rīgā seminārs uzņēmējiem!

04.08.2009.

Kopš 2004. gada 1. maija Latvija ir pilntiesīga Eiropas Savienības dalībvalsts un atrodas Eiropas ekonomikas zonā, kurai ir vienota un saistoša nodokļu atvieglojumu likumdošana.
Ir pienācis laiks to apgūt un izzināt


Finanšu semināra programma:
1.Valsts nodokļu atvieglojumi.
2.Attīstītāko Eiropas valstu pieredze finanšu plānošanā, uzkrājumā un aizsardzībā.
3.Augstākā līmeņa sociālā aizsardzība ģimenei, tuviniekiem un uzņēmuma darbiniekiem.
4.Augstākā līmeņa konfidencialitāte Jūsu plānotajām finansēm.
5.Finanšu piesaiste inflācijai (eiro indeksācija).
6.Plānoto finanšu un nodokļu atvieglojumu sasaiste ar uzņēmuma grāmatvedību.
7.Naudas nemainības likumi
8.Darba ņēmēja lojalitātes motivēšana ilgtermiņā
9.Austrijas mūža pensija


Semināra mērķis: palīdzēt katram rast atbildi uz mūžseno jautājumu „Kā iegūt un saglabāt naudu”. Pastāv uzskats, ka nopelnīt var tikai smagi strādājot, un normāli ir pēc tam visu mūžu nervozēt kā iegūto nepazaudēt, kā to nosargāt no inflācijas, nelūgtiem viesiem vai tukšām investīcijām. Lai gan šķiet, ka atbildi uz šiem jautājumiem var sniegt tikai pieredzējis finansists, atcerieties, ka ‘’Pār naudu šodien valda tie paši likumi, kas valdīja par to pirms seštūkstoš gadiem.’’


Semināra misija: aktualizēt un pievērst uzņēmēju uzmanību valsts centieniem ar likumdošanas palīdzību atvieglot nodokļu nastu uzņēmējiem. Šī nav likumsakarība vai cēls žests. Likumdevējs apzinās šī brīža ekonomisko situāciju, un tās nākotnes izpausmes. Valstij nav vajadzīgi nabadzīgi iedzīvotāji un izputējuši uzņēmēji. Valsts šobrīd atbalsta gan iedzīvotājus, gan uzņēmējus ar nodokļu atvieglojumiem, jo likumdevējs apzinās savu nespēju cita veida nākotnes līdzfinansējumam. Likumdevējs šādā veidā rosina un atbalsta ikvienu, kurš šodien domā par rītdienu.


Informācija par semināru (PDF)


 


 

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.