Aizkalnes pagasta iedzīvotāji remontē daudzdzīvokļu mājas koplietošanas telpas

15.07.2009.

Aizkalnes pagasta daudzdzīvokļu mājas, Parka ielā 4, iedzīvotāji ir iesākuši ēkas ieejas un kāpņu telpas remontu. Jau no šī gada maija mājā norisinās renovācijas darbi, lai sakārtotu gadiem ilgi neremontētās koplietošanas telpas.


Projekta vadītāja Inga Anšmite pastāstīja, ka mājas ieejas un kāpņu telpas remonts bija nepieciešams pašiem iedzīvotājiem, lai uzlabotu vidi, kurā viņi dzīvo. Projektu „Nojumes renovācija ieejai kāpņu telpā un kāpņu telpas remonts” realizē mājas iedzīvotāju grupa „Kaimiņi”.  Vasaras laikā paredzēts nojaukt veco nojumi pie ieejas kāpņu telpā, uzbūvēt jaunu un izremontēt ēkas kāpņu telpu.


Mājas remonts tiek veikts ar biedrības „Preiļu rajona partnerība” un KNHM (Nīderlandes) fonda palīdzību. Biedrība „Preiļu rajona partnerība” ir projekta ieviesējs, bet projektu finansē KNHM (Nīderlande) fonds 500 EUR apmērā, līdzfinansētāji ir paši iedzīvotāji.


Ēkā ieplānoto remontu paredzētas pabeigt augustā. Pašlaik iedzīvotāju grupa „Kaimiņi” aktīvi veic remontdarbus, lai līdz rudenim ēka iegūtu jaunu izskatu un priecētu ne tikai mājas iedzīvotājus, bet arī ciemiņus.


Maija Paegle

Pēdējās izmaiņas: 15.07.2009.