Drošības eksperti lauku iedzīvotājiem iesaka autonomo mājas apsardzes sistēmu

15.07.2009.

Strauji pieaugot noziedzības līmenim, arī mazo pilsētu un pagastu iedzīvotāji var justies droši par savu mājokli, izvēloties autonomo mājas apsardzes sistēmu, kuru iespējams ierīkot visās mobilo sakaru pārklājuma vietās.


Skaitļi un drošības ekspertu pieredze apsardzes nozarē rāda, ka šogad, salīdzinot ar pērno gadu, noziedzības līmenis valstī ir palielinājies vismaz par 25 %, turklāt policistu skaita samazinājums nākotnē vairos noziedzīgu nodarījumu skaitu.


Cilvēkiem, kuri dzīvo tālu no pilsētas centra, efektīvākais risinājums ir autonomā apsardzes sistēma, jo īpašnieks ar īsziņas starpniecību sekundes laikā tiek informēts par mājoklī notiekošo.


Trauksmes īsziņā tiek ietverta informācija par to, kurš detektors – durvju sensors, kustību detektors, dūmu detektors vai stikla plīšanas sensors – nostrādājis. Sistēma ir draudzīga arī mājdzīvniekiem, jo iespējams uzstādīt kustību detektorus, kas nereaģē uz mājdzīvniekiem.
Autonomā mājas apsardzes sistēma ir īpaši piemērota ģimenēm ar maziem bērniem, jo sistēmu iespējams ieprogrammēt tā, ka, piemēram, durvju sensors, kas reaģē uz durvju aizvēršanos un atvēršanos, par katru šādu gadījumu nosūta īsziņu, kā rezultātā, vecāki var pārliecināties, vai un cikos bērns ir pārnācis mājās.


Apsardzes sistēmas ierīkošana neietekmē klienta mobilo sakaru operatora izvēli, kas nozīmē, ka bezvadu mājas apsardzi var izmantot jebkura mobilo sakaru operatora klienti.Informāciju sagatavoja:
Dace Avena, drošības kompānijas GRIFS AG komunikācijas konsultante, tālr. 29110260,
dace.avena@hauska.com
www.grifsag.lv

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.