PMLP piektdien nestrādās

10.07.2009.

Šo piektdien, 10.jūlijā, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) būs slēgta un tās sniegtos pakalpojumus nebūs iespējams saņemt.


Atgādinām, ka budžeta izdevumu samazinājuma dēļ sākot no maija divas piektdienas mēnesī PMLP ir pilnībā slēgta, bet pārējās mēneša piektdienās nestrādā atsevišķas Pārvaldes nodaļas.


Šajās dienās ne valsts iestādes, ne privātpersonas nevar saņemt nevienu Pārvaldes pakalpojumu, izņemot Iedzīvotāju reģistra tiešsaistes pakalpojumus. Tāpēc Pārvalde aicina iedzīvotājus un sadarbības partnerus ņemt vērā Pārvaldes darba grafiku, plānojot pakalpojumu saņemšanas laiku.


Jau vēstīts, ka nepietiekamo budžeta līdzekļu dēļ Pārvalde bija spiesta noteikt nepilnu darba laiku, kā arī lūgt darbiniekus 2009.gadā doties piecu dienu bezalgas atvaļinājumā.


Pārvalde arī turpmāk savlaicīgi informēs par izmaiņām nodaļu darba laikā. Informācija ir pieejama arī Pārvaldes mājas lapā www.pmlp.gov.lv sadaļa Kontakti.


PMLP teritoriālās nodaļas sniedz pakalpojumus, kas saistīti ar pasu izsniegšanu, ielūgumu un izsaukumu apstiprināšanu, ziņu iekļaušanu un sniegšanu no Iedzīvotāju reģistra. Iedzīvotāji šos pakalpojumus var saņemt jebkurā Pārvaldes nodaļā neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas. PMLP nodaļas atrodas visās lielākajās pilsētās un rajonu centros.


Laura Karnīte
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes
Priekšnieka palīdze preses un
sabiedriskajos jautājumos

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.