Preiļos notiks jaunā LNT šova „Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētki” Latgales reģionālā atlase

17.07.2009.

17. jūlijā aicinām visas Latgales dziedošās ģimenes uz Preiļiem, kur notiks priekšatlase jaunā LNT šova „Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētki” Latgales reģionālajai atlasei. Preiļu 1. pamatskolas sporta zālē (Daugavpils ielā 34, Preiļos) no plkst. 12.00 (3-4 stundas) sāksies dziedošo ģimeņu reģistrācija un priekšatlase. Labākās dziedošās ģimenes kvalificēsies šova „Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētki” Latgales reģionālajai atlasei.


Labākās Latgales dziedošās ģimenes Preiļos atkārtoti pulcēsies 20. septembrī, kad notiks LNT šova „Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētki” Latgales reģionālā atlase, kuru sākot no plkst. 21.00 tiešraidē translēs LNT. Šovu vadīs Lauris Reiniks. Reģionālās atlases labākie iekļūs šova finālā.


Aicinām atsaukties Latgales stiprās un dziedošās ģimenes un parādīt savu prasmi visai Latvijai!


Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku projekta autori ir LNT radošais direktors Niks Volmārs un LNT producente Ilze Ancāne.


Niks Volmārs, LNT radošais direktors: “Latvieši ir dziedātāju tauta. Dziedāšanas tradīcijas katrā ģimenē sākas jau ar mammas un tēta dziedāto šūpuļdziesmu, bērnu dziesmiņām un omes skandināto ziņģi. Tas ir spēks, kas neko nemaksā, bet dod neaizmirstamas emocijas. Tādēļ mēs ticam, ka labākā Latvijas TV šovu vadītāja Laura Reinika vadībā „Dziedošās ģimenes” kļūs par neaizmirstamiem un vienojošiem svētkiem daudziem Latvijas iedzīvotājiem”.


Ilze Ancāne, Ģimeņu dziedāšanas svētku producente: „Nāciet uz dziedāšanas svētku atlasēm gan duetos, gan kopā ar brāļiem, māsām, māsīcām, ņemiet līdzi arī savas vecmāmiņas un vectētiņus. Pieteikties var katra ģimene, kura to vēlas, un ir gatava nodziedāt savu mīļāko dziesmu un sagatavot atraktīvu priekšnesumu”.


To, kuras ģimenes piedalīsies LNT Ģimeņu dziedāšanas svētkos izvērtēs „Dziedošo ģimeņu” raidījumu režisora Arvīda Babra vadītā žūrija.


Visas Latvijas lepnums un spēks – stiprās un dziedošās ģimenes – sasparojieties, sadziedaties un tiekamies LNT Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku atlasēs!


 

Pēdējās izmaiņas: 17.07.2009.