LNT piedāvā – Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētki!

30.06.2009.

Gatavojoties rudens sezonai LNT ir sarūpējis ne vienu vien jaunumu. Kā lielākais un sirsnīgākais top jauna formāta projekts – Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētki. Tas ir aicinājums mums visiem sasparoties un saprast, ka tieši katra mūsu ģimene ir vislielākais spēks un atbalsts.


Tādēļ, LNT Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku radoša komanda jau pavisam drīz, visos Latvijas novados, dosies meklēt stipras, sirsnīgas un dziedošas ģimenes, lai jau rudenī visi kopā mēs varētu priecēt katru Latvijas iedzīvotāju un, ar saviem smaidiem ienest sirsnību ikkatrā mājā!


Andrejs Ēķis, LNT ģenerāldirektors: „Ģimene ir mūsu lielākais spēks. Tikai stipras un vienotas ģimenes veido stipru valsti. Laikā, kad nebūt nav viegli un dižķibele ir skārusi ikkatru Latvijas iedzīvotāju ir svarīgi apzināties, ka lielākais spēks ir mūsu tuvākie cilvēki. Jo taču tikai mūsu ģimenes vislabāk spēj kopā ar mums priecāties un dalīt pārdzīvojumus. Tādēļ LNT veido šo projektu, lai parādītu Latvijas ģimeņu spēku un vienotību, lai dotu iedvesmu stāties pretī grūtībām un atgādinātu par mīlestību pret savu valsti mūsu jauniešos.”


Lauris Reiniks, Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku vadītājs: “Es pats nāku no muzikālas ģimenes, ar kuru bērnībā daudz tika muzicēts, un tā sajūta ir lieliska. Tāpēc man ir prieks, ka LNT ir nolēmuši veidot šo jauno raidījumu, kurā mums būs iespēja iepazīt daudz stipru un muzikālu ģimeņu, un visi kopā noteiksim pašu spēcīgāko dziedošo Latvijas ģimeni! Es ticu, ka šī pārraide skatītājus uzrunās, aizkustinās un uzmundrinās. Un tagad tas ir īpaši nepieciešams!”


Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku projekta autori ir LNT radošais direktors Niks Volmārs un LNT producente Ilze Ancāne.


Latvijas stiprās un dziedošās ģimenes, jūs, kas esat mūsu Latvijas lepnums un spēks – sasparojaties un sadziedaties, jo jau jūlija vidū dosimies pie jums, lai aicinātu piedalīties Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos!


Informāciju sagatavoja:
Ingūna Sermole
LNT pašreklāmas daļas vadītāja

Pēdējās izmaiņas: 30.06.2009.