SIA „Preiļu saimnieks” aicina norēķināties par iekavētajiem komunālajiem maksājumiem, nemaksājot soda procentus

01.07.2009.

No 1. jūlija līdz 31. jūlijam SIA „Preiļu saimnieks” organizē akciju un piedāvā iedzīvotājiem nomaksāt sakrājušos parādus par komunālajiem pakalpojumiem, nemaksājot kavējuma naudu jeb soda procentus.


Katrs saņemtais iesniegums par soda procentu dzēšanu tiks izskatīts atsevišķi un valdē izvērtēts, jo uzņēmuma pieredze rāda, ka starp nemaksātājiem ir ne tikai tās ģimenes vai personas, kuras, samazinoties ienākumiem, nav spējīgas uzreiz norēķināties par komunālajiem pakalpojumiem. Starp nemaksātājiem ir arī tādi iedzīvotāji, kuru ienākumi ļauj samaksāt par komunālajiem pakalpojumiem, bet viņi parādus krāj dažādu citu iemeslu dēļ.


Ja parādi būs sakrājušies objektīvu iemeslu dēļ, uzņēmuma valde pēc iesniegumu saņemšanas lems par soda procentu neiekasēšanu vai maksājumu termiņa pagarināšanu, sastādot iekavēto maksājumu nomaksas grafiku līdz apkures sezonas sākumam un dzēšot uzkrātos soda procentus.


Cienījamie preilieši! Izmantojiet piedāvāto iespēju nomaksāt sakrājušos parādus par komunālajiem pakalpojumiem, nemaksājot kavējuma naudu!

Pēdējās izmaiņas: 01.07.2009.