23. jūnijā Preiļos norisinājās Līgu un Jāņu atklātais veterānu vieglatlētikas čempionāts

23.06.2009.

Sacensību rezultāti (XLS)


Jau trešo gadu Preiļu rajona BJSS stadionā 23. jūnijā notika Līvānu novada domes un Preiļu novada domes rīkotais Līgu un Jāņu atklātais veterānu čempionāts vieglatlētikā. Šajos ekonomiski ne vieglajos apstākļos gribas pateikties visiem, kuri atbalstīja šo pasākumu, lai tas nepazustu no sacensību kalendāra.


Sportisti veterāni to prata novērtēt – dalībnieku pulks šogad bija kuplāks nekā iepriekšējos gados. Piedalījās ne tikai abu novadu, bet arī Latgales reģiona, kā arī Madonas un Gulbenes rajonu sportot gribošie veterāni.


Atklāšanas parādē tradicionāli tika sumināti dalībnieki Jāņi – šoreiz tie bija septiņi, diemžēl Līgas neatradās. Sacensību gaisotnei sektoros klāt nāca gan Līgo svētku noskaņa, gan tikai veterānu sacensībām raksturīgā „rozīnīte”. Sacensties katrā disciplīnā plecu pie pleca varēja gan četrdesmitgadnieki, gan septiņdesmitgadnieki, jo katra rezultāts ar koeficenta palīdzību izlīdzina gadu starpību. Šie starti kalpo kā tramplīns mēneša nogalē ieplānotajām veterānu sporta spēlēm Aizkrauklē.
 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.