16. jūnijā seminārs par tehnoloģiju pārnesi

16.06.2009.

16. jūnijā plkst. 14:00 – 17:00 Latvijas Tehnoloģiskajā centrā notiks seminārs „Tehnoloģiju pārnese uzņēmumu konkurētspējas veicināšanai”.


Uzņēmumu konkurētspēju nosaka jaunas, inovatīvas tehnoloģijas un risinājumi. Ne katrā uzņēmumā ir pietiekoša zinātniski tehniskā bāze jaunu tehnoloģiju un produktu izstrādei, un nereti uzņēmēji nezin, kur un kā meklēt kādu, kas atrisinātu šķietami vienkāršu tehnoloģisku problēmu. Lai uzņēmēji varētu izmantot Latvijas un Eiropas zinātnisko potenciālu savas konkurētspējas veicināšanai, Latvijas Tehnoloģiskais centrs rīko informatīvu semināru par tehnoloģiju pārneses atbalstītājiem un viņu iespējām palīdzēt uzņēmumu konkurētspējas veicināšanā.


Semināra mērķis – iepazīstināt Latvijas uzņēmējus ar tehnoloģiju pārneses atbalstītājiem un viņu iespējām palīdzēt uzņēmumu konkurētspējas veicināšanā.


Latvijas universitāšu tehnoloģiju pārneses kontaktpunkti pastāstīs par savu darbību un sniegs informāciju par zinātnisko kompetenču datu bāzēm, kurās var atrast informāciju par visu zinātņu nozaru pētniekiem un pētījumu rezultātiem Latvijā. Latvijas Tehnoloģiskā centra EEN-Latvija birojs (Enterprise Europe Network) informēs par starptautiskās tehnoloģiju pārneses mehānismiem ar EEN tīkla atbalstu. Ar uzņēmējiem seminārā tiksies arī Latvijas Hipotēku bankas pārstāve, lai informētu par Hipotēku bankas aizdevumiem uzņēmumu konkurētspējas uzlabošanai.


Uzņēmēji seminārā dzirdēs arī veiksmes stāstus, kas motivēs sadarbībai ar tehnoloģiju pārneses atbalstītājiem.


Dalība seminārā ir bezmaksas.


Semināra programma (PDF).


Interesentus dalībai seminārā lūdzam pieteikties Latvijas Tehnoloģiskā centra EEN-Latvija birojā Aizkraukles ielā 21, 326. telpā, pa e-pastu een@edi.lv vai tālr. 67540703.


Informāciju apkopoja Ineta Liepniece, Preiļu Biznesa inkubatora vadītāja


 

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.