Apkopoti pavasara talkas privātmājām rezultāti

25.04.2009.

18. un 25. aprīlī, lai no privātmājām savāktu pavasara sakopšanas rezultātā radušos atkritumus, pa Preiļu ielām noteiktā laikā un maršrutā kursēja SIA „Preiļu saimnieks” tehnika. To privātmāju iedzīvotāji, kuriem ir noslēgti līgumi par atkritumu izvešanu, tehnikas piekabēs bez maksas varēja izmest savāktos zaļos atkritumus, vecās mēbeles, nolietotās elektropreces un cita veida atkritumus. Arī šogad privātmāju sektors aktīvi izmantoja šo iespēju.


Šajās talku dienās noteiktajos maršrutos bija norīkotas 2 SIA „Preiļu saimnieks” tehnikas vienības un, lai šis darbs ritētu raitāk, iedzīvotājiem palīdzēja četri SIA „Preiļu saimnieks” darbinieki. Apkopotā informācija liecina, ka kopumā pa šīm dienām abas tehnikas vienības uz bioloģisko atkritumu laukumu nogādāja 24 pilnas piekabes (smagā mašīna veica 14 reisus un traktors- 10 reisus). Tika savākts arī liels daudzums nolietoto elektropreču: 5 ledusskapji, 8 televizori, 6 putekļusūcēji, 2 veļas mašīnas, 3 radio aparāti, 3 elektriskās tējkannas, 2 fēni, 2 datori un viena stāvlampa. Privātmāju iedzīvotāji nodeva arī dažādas vecās mēbeles.


SIA „Preiļu saimnieks” atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītāja Vineta Igolniece: „Šādas talkas privātmāju iedzīvotājiem, mūsuprāt, ir ļoti nepieciešamas, jo to laikā viņiem tiek sniegta iespēja bez maksas nodot tos atkritumus, kuriem nav piemēroti privātmāju atkritumu konteineri. Paldies privātmāju iedzīvotājiem, kuri piedalījās šajā SIA „Preiļu saimnieks” rīkotajā akcijā!”

Pēdējās izmaiņas: 25.04.2009.