Zaļā gaisma tiem, kas meklē. Atstarotājs tiem, kas piedāvā Stay.lv – stay in Latvia

19.05.2009.

Uzņēmējiem tas ir veids kā runāt ar tiem, kuru dēļ viņi strādā. Interesentiem tā ir iespēja izvēlēties.


Lai gan laiki šobrīd nav tie paši labākie, Latvijas uzņēmējiem nav jānolaiž rokas, bet gluži pretēji – jāpadara sevi redzamāku, dzirdamāku un līdz ar to dzīvotspējīgāku. Tieši to viņi arī dara: Stay.lv izveidota plaša datu bāze, kurā atrodamas viesnīcas, hoteļi un viesu nami, tūrisma aģentūras, restorāni un kafejnīcas, klubi un bāri, auto un velosipēdu nomas, dabas objekti, pilis un muižas, koncertzāles, bankas un policijas iecirkņi, kā arī kultūras pasākumi un vēl un vēl un vēl – viss, ko sirds tīko un vajadzības pieprasa gan darbam, gan atpūtai. Taču ar datu bāzes izveidi nekam nav jāapstājas, gluži pretēji – ar to viss tikai sākas:


vēlme būt + uzdrošināšanās + reklāma = redzamība + pieejamība + pieprasījums


Tieši tāpat, kā jābūt redzamam uz ceļa, savs „atstarotājs” nepieciešams arī biznesā. Uzņēmumi aug kā sēnes un tieši tik pat ātri arī pazūd – bieži vien ne jau tādēļ, ka uzņēmuma pakalpojumi nevienam nav vajadzīgi – par viņiem vienkārši neuzzina tie, kam to vajag, viņus neredz. Stay.lv ir gan uzņēmuma atstarotājs, gan vieta, kur satiekas pakalpojuma sniedzējs un ņēmējs, gan ērta vide, kurā atrast sev nepieciešamo. Portāls grib padarīt pieejamus gan tos, kam ir pieredze un „sirma bārda”, gan tos, kas tikko sākuši savu ceļu pie sabiedrības: šeit paredzēta vieta visam, kas liek Latviju apciemot, iepazīt un palikt tajā.


Ja kāds domā par to, kā padarīt labāku un ērtāku savu pakalpojumu, tiem, kurus tas varētu interesēt, stay.lv palīdz bruģēt ceļu līdz klientam. Ja kāds meklē sev nepieciešamo, stay.lv palīdz to atrast jebkurā vietā Latvijā.


Portāla stay.lv menedžere
Kristīne Fedotova
e-pasts:
manager@stay.lv

Pēdējās izmaiņas: 19.05.2009.