Preiļu rajona bērnu un jauniešu centrā skatāma mācību gada noslēguma izstāde

19.05.2009.

No 19. līdz 29.maijam Preiļu rajona bērnu un jauniešu centrā ir apskatāma vizuālās un lietišķās mākslas pulciņu audzēkņu darbu MĀCĪBU GADA NOSLĒGUMA IZSTĀDE.


Izstādē var aplūkot izšūtas gleznas, pērlīšu rotas, somiņas, telefonu maciņus un citus aksesuārus, ko veidojuši klubiņa „Saimniecīte” audzēkņi /skolotāja Natālija Onufrijeva/. Ir skatāmi arī dažādi zīda gleznojumi, darinājumi no ādas, gobelēni, ko darinājuši Hobijdarbnīcas audzēkņi /skolotāja Veronika Smane/.


Izstādē ar zīmējumiem un veidojumiem piedalās radošās darbnīcas „Krāsu draugi” audzēkņi /skolotāja Dina Švalbe/ un ar saviem radošajiem darbiem piedalās arī darbnīcas „Es protu” audzēkņi /skolotāja Vija Kokoriete/. Darbnīca „Es protu” izstādes apmeklētājiem piedāvā apskatīt audzēkņu pašu šūtās mīkstās rotaļlietas, lellēm Bārbijām modelētus un šūtus tērpus gan ikdienai, gan svētkiem un ballītēm, piedāvā arī dažādas mezglotas rotas, jostiņas un somiņas, kā arī mazas, mīļas, filcētas rotaļlietas un rotaslietas.


Daļa bērnu un jauniešu centra lietišķās mākslas pulciņu audzēkņu darbu pašlaik atrodas izstādē „Ar vilciņu Rīgā braucu…” Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā Rīgā.

Izstāde forogrāfijās

Izglītības metodiķe Anita Kolosova, tālr. 65381395


 

Pēdējās izmaiņas: 19.05.2009.