Preiļos notika tikšanās ar Māri Olti

14.05.2009.

14. maijā dabas pētnieks, makšķernieks, ihtiologs, piedzīvojumu meklētājs un atradējs Māris Olte viesojās Preiļos. Interesentiem bija iespēja ar M. Olti tikties Preiļu Galvenajā bibliotēkā un Preiļu NVO centrā, kur notika makšķernieku skolas nodarbība.


Bibliotēkā sanākušajiem Olte stāstīja par saviem ceļojumiem un tur redzēto, savu stāstījumu papildinot ar foto un video sižetiem. Vēlāk M. Olte vadīja Preiļu jauno makšķernieku skolas nodarbību, kur sanākušos klausītājus iepazīstināja ar mušiņmakšķerēšanu un makšķerēšanu kā sportu kopumā, savu stāstījumu papildinot ar dažādiem piemēriem no dzīves. Makšķernieku skolas audzēkņi un citi interesenti ar lielu interesi klausījās stāstījumu un aplūkoja dažādu makšķerēšanas un ceļošanas inventāru, kuru ikdienā izmanto pats M. Olte.


Māris Olte Preiļu makšķernieku skolai nodeva vairākus ar makšķerēšanu saistītus plakātus, kas ir dāvana no Latvijas Makšķernieku asociācijas. Šie plakāti ar Latvijas zivīm un citu ar makšķerēšanu saistīto informāciju turpmāk krāšņos makšķernieku skolas nodarbības.

Pēdējās izmaiņas: 14.05.2009.