Latvijas Krājbankai jauns produkts pensionāriem – Dzintara komplekts

18.05.2009.

Domājot par iespējamām izmaiņām pensiju izmaksas kārtībā, Latvijas Krājbanka sagatavojusi  vecuma un izdienas pensijas saņēmējiem īpašu – Dzintara komplektu. Tas ļaus pensiju saņemt ērti, turēt naudu drošībā, vienlaikus ļaujot tai piekļūt augu diennakti. Kā papildu ērtību Dzintara komplekta lietotāji saņems iespēju sekot konta atlikumam mobilajā un telefonbankā. 


Dzintara komplekts apvieno vairākus Krājbankas produktus – bankas kontus, maksājumu karti, rēķinu lētāku apmaksu Krājbankas interneta bankā (www.onlinebanka.lv), telefonbankas un mobilās bankas pakalpojumus.


Līdz septembra vidum klienti Dzintara komplektu var saņemt un lietot bez maksas. Jauno produktu savā rīcībā var iegūt visos Krājbankas klientu apkalpošanas centros vai telefoniski, zvanot uz bankas informatīvo tālruni: 67092020. Īpašas uzlīmes vēstīs par laikiem, kuros vecākas paaudzes klienti varēs saņemt plašāku informāciju un, piemēram, apgūt Online bankas lietošanu. To izdarot,  rēķinus var pārskaitīt gan no mājām (ja ir dators ar interneta pieslēgumu), gan no publiskām interneta piekļuves vietām, piemēram, vietējās bibliotēkas. Tas ļauj ievērojami ieekonomēt līdzekļus par rēķinu apmaksu. 


Piedāvājumā ir iekļauta arī īpaša maksājumu karte „Dižkarte” (Starptautiskā maksājuma karte VISA). Dižkartei strauji aug sadarbības partneru loks, kas piedāvā atlaides un īpašas privilēģijas tās lietotājiem. Starp sadarbības partneriem ir zobārstniecības, Ģimenes aptieku tīkls, grāmatnīcas, veikali un kafejnīcas. Dižkarte ļauj bez maksas izņemt naudu visos Latvijas Krājbankas automātos, kā arī „draudzīgajā” bankomātu tīklā – tie ir: SEB bankas, Parex bankas, Swedbank, DnB Nord, Latvijas Hipotēku un zemes bankas, GE Money bankas un Lietuvas Snoras bankas bankomāti.


Izmantojot Dižkarti, pensijas saņemšana notiek bez maksas, savukārt klientu apkalpošanas centros (ieskaitot minibankas) par nelielu komisijas maksu. Klients var noformēt arī papildkarti tuvam cilvēkam par LVL 1,50. Dižkarte ir arī piemērota ceļošanai un ļauj izņemt naudu vietējā valūtā citu valstu banku automātos (naudas izņemšana ārvalstīs ir maksas pakalpojums; interesējieties pie Krājbankas darbiniekiem).


Latvijas Krājbankas Produktu attīstības un mārketinga pārvaldes vadītājs Imants Frederiks Ozols: „Dzintara komplekts ir patiesi rūpīgi izstrādāts, domājot par vecākas paaudzes bankas klientu vajadzībām un naudas lietošanas paradumiem. Turklāt banka sekos līdzi klientu vēlmēm, veidojot Dižkartes sadarbības partneru piedāvājumus. Mums pašiem ir būtiski, lai klienti varētu dzīvot tieši tik aktīvu dzīvi, cik paši to izvēlas un, jo īpaši ņemot vērā šī brīža situāciju, pēc iespējas ļaut ietaupīt, izmantojot sadarbības partneru piedāvājumus. Jācer, ka ozollapas ar zelta dzīslu uzlīme kļūs iecienīta mūsu klientu vidū un tādēļ sniegs arvien jaunus un interesantus piedāvājumus. Tāpat mums bija būtiski, lai vecuma vai izdienas pensijas saņemšana notiktu raiti, viegli un droši. Šobrīd nav nepieciešams gaidīt mājās pastnieka ierašanos, vai arī gaidīt rindās pensijas saņemšanai. Dzintara komplekts ļauj pensiju saņemt bankā un tur arī to izņemt no konta, vai arī maksāt par pirkumiem, liekot lietā Dižkarti.”


Dzintara komplekta lietotājs, izmantojot interneta banku vai arī klientu apkalpošanas centrā var veikt naudas pārskaitījumus. Tāpat vajadzības gadījumā iespējams izmantot Krājbankas partnera ‘Western Union’ naudas pārvedumus.Latvijas Krājbanka apkalpo klientus jau 85 gadus, nesot sevī gan labākās tradīcijas un desmitgadēs krātu pieredzi, gan arī izmantojot modernas tehnoloģijas. Bankai ir lielākais Latvijā klientu apkalpošanas centru tīkls, turklāt Krājbankai ir trešais lielākais bankomātu tīkls skaidras naudas saņemšanai ar kartēm. Krājbankas klientiem ir pieejams arī plašs „draudzīgo” bankomātu tīkls visā Latvijā, kur naudas izņemšana notiek bez komisijas maksas.Latvijas Krājbanka – Tava tuvākā banka!Latvijas Krājbanka
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Kristīne Ozolniece


Latvijas Krājbankai jauns produkts pensionāriem – Dzintara komplekts (PDF)


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.