Latgales radio: Nestabilos laikos dodam stabilitātes sajūtu

28.04.2009.


„Latgales Radio” saviem klausītājiem piedāvā Preiļu novada ziņas. Radio stacija gada sākumā pārdzīvoja ļoti smagus pārbaudījumus, bet tagad viss sāk stabilizēties. Lai atbalstītu „Latgales Radio”, Preiļu novada dome nolēmusi palielināt informācijas pasūtījuma apjomu. Jau sākot ar 4. maiju, turpmāk katru pirmdienu 15:30, 20:10 un otrdienu 6:32 piedāvājam „Preiļu novada ziņas”. Novada darbinieki sadarbībā ar „Latgales Radio” ziņu dienestu informēs par nedēļas notikumiem. Raidījums tiks divas reizes atkārtots, un to varēs dzirdēt kā vēlā vakarā, tā arī agri no rīta kā pilsētnieki, tā lauku iedzīvotāji.


Papildus, kā jauns pakalpojums, katru nedēļu Preiļu novada amatpersonas izmantos „Latgales Radio” ēteru, lai telefonintervijās informētu par aktuālāko. Visu reformu un taupības režīma dēļ šādu svarīgu notikumu būs ne mazums, un vajadzība pēc iedzīvotāju operatīvas informēšanas būs ļoti liela. „Latgales Radio” ēterā Preiļu novada informācija skanēs katru pirmdienu, un otrdienas rītos, kā arī citos laikos.


„Latgales Radio” Preiļos un Preiļu novadā dzirdama no trim pusēm: Daugavpils FM 99,2, Jēkabpils FM 95,8, un Rēzekne FM 103. Papildus „Latgales Radio” un arī „Preiļu novada” ziņas dzirdamas no ceturtā „Latgales Radio” raidītāja Balvi FM 99,5.


Paldies Preiļu novada domei par atbalstu
Latgales Radio

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.