Latvenergo aicina uz semināru “Energoefektīvs apgaismojums – gaismas diodes”

15.04.2009.


AS ”Latvenergo” Energoefektivitātes centrs 2009. gada semināru cikla ietvaros 15. aprīlī plkst. 15.00 aicina interesentus apmeklēt semināru “Energoefektīvs apgaismojums – gaismas diodes”. Tas kārtējais šī gada seminārs, kura organizēšanā Latvenergo aicinājis piedalīties apgaismojuma sfēras pārstāvjus, lai sniegtu iedzīvotājiem izsmeļošu informāciju par dažādiem energoefektivitātes aspektiem. Seminārs ikvienam interesentam tiek piedāvāts bez maksas.


Agrāk gaismas diodes izmantoja tikai mikroshēmās un elektroiekārtās, savukārt mūsdienās tās arvien plašāk izmanto automobiļu signāllukturos, luksoforos, kā arī reklāmu stendos. Tehnoloģijām attīstoties, diožu gaismas efektivitāte ir pietiekami augsta, lai tās varētu lietot arī ikdienas apgaismes ierīcēs, aizstājot ar tām standarta luminiscentās spuldzes, kā arī veidojot fona apgaismojumu. Gaismas diožu lampas un apgaismes ierīces ir ekonomiskas un apkārtējai videi nekaitīgas.


Seminārā kā lektori aicināti uzstāties SIA „ESM Group” pārstāvji, kuru stāsta laikā būs iespēja gūt padziļinātu priekšstatu un atbildes par šādiem tematiem:
– kā darbojas gaismas diodes?
– kādi ir gaismas diožu tehniskie parametri?
– gaismas diožu priekšrocības;
– vai gaismas diodes var izmatot visās telpās?


Seminārā apskatāmā tēma būs noderīga ikvienam, kam ir interese par inovatīviem un energoefektīviem iekštelpu un āra apgaismojuma risinājumiem.


Seminārs notiks AS ”Latvenergo” telpās Pulkveža Brieža ielā 12, Rīgā.
Pieteikties semināram ir iespējams līdz 14. aprīlim plkst. 15.00 pa tālruni 67728567 vai e-pastā: eec@latvenergo.lv .


Andris Siksnis, AS “Latvenergo”
Ārējās komunikācijas daļas vadītājs

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.