Preiļu jauno džudistu starti Rīgā

28.03.2009.

28. martā notika atklātās Latvijas meistarsacīkstes U13 un U15, kurās piedalījās arī Preiļu jaunie džudisti. Tā kā meistarsacīkstes bija atklātas, tad dalībnieki bija ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Beļģijas, Vācijas, Turcijas, Izraēlas un Baltkrievijas. Sīvā konkurencē ļoti labi cīnījās Armands Višņevskis, kurš savā vecuma un svara grupā izcīnīja 1. vietu. Labu rezultātu sasniedza arī Dāvis Pastars, kurš izcīnīja 7. vietu. Pārējiem Preiļu džudistiem panākumi šoreiz izpalika.


29. martā Rīgas sporta manēžā notika 3. Starptautiskais Bērnu džudo festivāls. Sacensības organizēja džudo klubs „Lido”, kurš šobrīd ir viens no vadošajiem klubiem valstī. Džudo klubs „Lido” darbojas ne tikai Rīgā, bet arī vairākās citās Latvijas pilsētās, kur džudo sporta mākslu apgūst daudzi zēni un meitenes. Džudo festivālā Preiļu cīkstoņi sasniedza labus rezultātus. Iļja Isaevs savā vecuma un svara grupā izcīnīja 2. vietu, Dita Bēķe – 2. vieta, Agnese Landzberga – 3. vieta, Iļja Martinovas – 3. vieta, Lauma Višņevska – 5. vieta, Germans Degterjovs – 5. vieta. Līdz panākumiem nedaudz pietrūka Aivim Vagalim.


Katra piedalīšanās sacensībās saistās ar noteiktu finansējumu, tāpēc preiliešiem ne tik bieži kā agrāk izdodas piedalīties džudo turnīros, tomēr, kā atzīst treneris Aleksejs Sapegins, ņemot vērā esošās iespējas, tiek izmantoti visi svarīgākie piedāvājumi, lai mūsu jaunieši varētu attīstīt savu meistarību un pilnveidot savas izaugsmes iespējas.


Treneris A. Sapegins informēja, ka no aprīļa Preiļu džudo skola uzņem jaunus dalībnieku. Aprīlī un maijā tie, kuri būs pieteikušies varēs pārbaudīt savus spēkus un pēc tam izlemt, vai viņi vēlas nodarboties ar džudo. Laipni aicināti visi interesenti.

Pēdējās izmaiņas: 28.03.2009.