Preiļu džudistu panākumi

21.03.2009.

2009. gada 21. martā Rēzeknē pirmo reizi notika džudo sacensības „Latgales kauss 2009”, kuras organizēja Rēzeknes džudo klubs „Dinamo LAT”. Turnīrā piedalījās jaunieši un jaunietes U 9 un U 11 vecumgrupās. Turnīrā piedalījās pārstāvji no Rēzeknes, Preiļiem, Ludzas un Daugavpils. Preiļus pārstāvēja 7 jaunie džudisti.


Preiļu jauno džudistu treneris Aleksejs Sapegins norādīja, ka šis turnīrs jaunajiem džudistiem bija labs treniņš un cīņu pieredze. Preiļu cīkstoņi parādīja labu sniegumu un izcīnīja augstus rezultātus. Savā vecuma un svara grupās Andrians Bergmans izcīnīja 1. vietu, Juris Vaivods – 1. vieta, Iļja Isaevs – 1. vieta, Ernests Valainis – 2. vieta, Deins Vilciēns – 2. vieta, Germans Degterjovs 5. vieta. Vienīgā Preiļu džudiste šajā turnīrā bija Lauma Višņevska, kura ieguva 2. vietu.


A. Sapegins informēja, ka viņa audzēkņi Dmitrijs Haratjans un Iļja Dekterjovs 21. un 22. martā bija devušies uz Vācijas pilsētu Brēmeni, kur piedalījās „JUDO International Masters Bremen”. Brēmenes turnīrs ir viens no U 17 un U 20 grupu gada spēcīgākajiem turnīriem. Turnīrā piedalās ļoti daudz Eiropas un Pasaules līmeņa cīkstoņu. Diemžēl Preiļu džudistiem šoreiz panākumi izpalika.


Jau 28.martā Rīgā notiks „Latvijas meistarsacīkstes U 13 un U 15”, bet 29. martā Rīgā notiks „3. starptautiskais bērnu džudo festivāls”, kur labāko sniegumu mēģinās parādīt arī Preiļu džudisti.


 

Pēdējās izmaiņas: 21.03.2009.