18. aprīlī „Lielā Talka” Preiļos!

18.04.2009.

Šogad vides sakopšanas akcija „Lielā Talka” notiks ne tikai Latvijā, bet arī kaimiņvalstīs: Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Sanktpēterburgas apgabalā. Arī Preiļu novada dome un SIA „Preiļu saimnieks” ir pieteikuši savu dalību „Lielajā Talkā”.


Preiļu novadā talkošana notiks 18. aprīlī no pulksten 10:00 līdz 13:00. Talkot gribētāji tiek aicināti pulcēties pie Brāļu kapiem, Preiļos, pirms plkst. 10:00, kur tiks izsniegts talkošanai nepieciešamais un ierādītas talkošanas vietas. Iestādes par dalību talkā aicinām informēt SIA „Preiļu saimnieks” Labiekārtošanas un apzaļumošanas daļas vadītāju Zentu Igolnieci, zvanot pa tālruni 65307098 vai 26438147.


Preiļu novada dome un SIA „Preiļu saimnieks” aicina Preiļu novada iedzīvotājus, domes iestādes un struktūrvienības, Valsts iestādes un uzņēmumus 18. aprīlī piedalīties „Lielajā Talkā”.


Būsim atsaucīgi un, sakopjot savu pilsētu, padarīsim skaistāku visu Latviju!


Lielo Talku organizē projekts Pēdas, Latvijas Pašvaldību savienība un domu biedru grupa Tīriem mežiem sadarbībā ar Latvijas Valsts prezidenta kanceleju, Valsts kanceleju, Vides ministriju, Latvijas Valsts mežiem, Latvijas Valsts ceļiem, Latvijas Atkritumu saimniecības uzņēmumu asociāciju u.c. partneriem.

Pēdējās izmaiņas: 18.04.2009.