Skrējiens pa Preiļu pilsētas ielām „Cīruļputenis – 2009”

11.04.2009.

Pamazām ziema atdod savas pozīcijas un arvien vairāk gaisā jūtama pavasara elpa. Patīkami vērot Preiļu stadionā un apkārtējos ceļos krietni lielākus bariņus dažāda gada gājuma skriešanas entuziastu nekā iepriekšējos gados. Gribētos cerēt, ka savu artavu skriešanas popularizācijā mūsu pusē ir veicis arī „Cīruļputenis”.


Smagais ekonomiskais stāvoklis valstī ir atstājis savu iespaidu uz atbalstītāju iesaistīšanos pasākuma atbalstīšanā. Ar sapratni mēs uztveram arī A/S „Preiļu siers” . patreizējās grūtības un ceram, ka ekonomiskajai situācijai uzlabojoties, uzņēmums atkal pievienosies skrējiena atbalstītāju pulkam. Pārējais paliek tāpat kā iepriekšējos gadus. Tie, kuri vēl nav izšķīrušies par skriešanu, iedvesmu un informāciju var smelties www.nordearigasmaratons.lv mājas lapā. Šeit Jūs atradīsiet noderīgu informāciju ikdienas treniņiem un padomus gatavojoties sacensībām garo distanču skrējienos.


Tuvojas 11. aprīlis, kad Preiļu ielas pulcēs skriet gribētājus ne tikai no Latgales, bet arī citiem valsts novadiem. Ar skrējiena nolikumu var iepazīties Preiļu novada mājas lapā (PDF).


11. aprīlī skrējiens pa Preiļu pilsētas ielām „Cīruļputenis – 2009” notiks plkst. 12.00. 


Meistarklases dalībniekiem sacensībām pieteikties 9. un 10. aprīlī līdz 15.00 pa tālr./faksu 65322649 vai e-pastu vikan@inbox.lv vai starta vietā līdz plkst. 11.30.


Tautas klases dalībniekiem reģistrēties starta vietā līdz plkst. 13.00.


Ceram arī Tevi redzēt „Cīruļputenī- 2009”– piedalies un izbaudi vienotības sajūtu!


Leonīds Valdonis,
sacensību galvenais tiesnesis

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.