12. maijā Dailes teātris viesosies Preiļos!

12.05.2009.

Otrdien, 12. maijā , plkst. 19.00 Dailes teātris ar Alekseja Slapovska komitraģēdiju „Ne tāds kā visi citi” viesosies Preiļu  kultūras namā.


Krievu rakstnieks, dramaturgs un scenārists Aleksejs Slapovskis ir īstens vieglā žanra speciālists, tādēļ viņa darbi skatītājiem sola labu humoru, bagātīgu izdomu un gudru izklaidi.


… Viņam ir skaidrs, kādu viņš iedomājas savu nākamo sievu. Pirms divpadsmit gadiem viņš jau ir nolēmis precēties. Bet tādas lietas nedrīkst sasteigt. Nupat viņš ir ticis tik tālu, ka sācis lasīt iepazīšanās sludinājumus. Viņš nav vienkāršs cilvēks. Un arī sievieti viņš meklē atbilstošu- neikdienišķu, īpašu, ar sarežģītu dvēseli. Jo viņš pats ir unikāls vīrietis. Viņš nav tāds kā visi citi. Viņš nebaidās atzīties, ka ir necils, ar materiālām problēmām, bez automašīnas un bez humora izjūtas. Tāpēc nevar rakstīt pirmajai, kas trāpās.
Ir jāmeklē.


Skatītāji tiksies ar aktieri Andri Bērziņu, kurš šajā sezonā pilnasinīgi atgriezies Dailes teātra aktieru pulkā, kā arī Ligitu Skujiņu, Esmeraldu Ermali un skatītāju iemīļoto aktrisi Ilzi Vazdiku.


„Ne tāds kā visi citi” ir režisores Anitas Sproģes debija Dailes teātrī.


Biļetes var iegādāties Preiļu kultūras nama kasē vai pie administrācijas
(tel. 653 22200), to cenas Ls 5,8,10.
Pieņem arī kolektīvos pieteikumus.Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.