Sešu labāko ES finansēto projektu vidū ierindoti divi projekti, kuros piedalījusies Sabiedrības veselības aģentūra

18.03.2009.

Eiropas Komisijas (EK) Veselības ģenerāldirektorāts sadarbībā ar Veselības  un patērētāju aizsardzības izpildaģentūru Luksemburgā šodien, 2009. gada 18. martā, organizē Informācijas dienu potenciālajiem projektu rakstītājiem un sadarbības partneriem par pieteikšanās kārtību un jauno projektu iesniegšanu ES Veselības programmai 2008. – 2013. gadam. Šī Informācijas diena ir lieliska iespēja uzzināt jaunas projektu idejas un atrast sadarbības partnerus to īstenošanai.


EK uz Informācijas dienu uzaicinājusi sešu „labas prakses” projektu sagatavotājus  kā paraugu jauno projektu rakstītājiem. Šo sešu labāko ES finansēto projektu vidū ierindoti arī divi projekti, kuros iesaistīta  Sabiedrības veselības aģentūra (SVA). Tas ir projekts „Koordinēta un visaptveroša HIV/AIDS tīkla paplašināšana intravenozo narkotiku lietotājiem un pārejas grupām” (ENCAP), kurā SVA ir projekta vadošais partneris, un „Sporta stadioni un sabiedrības veselība”  (Healthy Stadia), kurā  SVA ir sadarbības partneris.


2008. gadā SVA piedalījās 15 ES finansētos projektos, no kuriem seši ir noslēgušies. 2009. gadā tiek turpināti dieviņi EK finansētās Veselības programmas un tādi 6. un 7. ietvara programmu projekti kā „Aptaukošanās profilakse Eiropā – konsorcijs aptaukošanās profilaksei ar efektīviem uztura un fiziskās aktivitātes pasākumiem” (EURO-PREVOB) un „Ērču pārnesto slimību kontrole” (EDEN-TBD), kā arī iesākti divi jauni projekti. Arī patlaban noris darbs pie jaunu sadarbības iespēju meklēšanas.


Plašāku informāciju par SVA dalību ES projektos atradīsiet www.sva.gov.lv sadaļā „Starptautiskie projekti”.


Informāciju sagatavoja
SVA Komunikācijas daļas vadītāja
Ieva Kulberga

Pēdējās izmaiņas: 18.03.2009.