Informācija privātmāju īpašniekiem!

15.04.2009.

Pirms apkures sezonas beigām, lūdzam Jūs izvērtēt Jūsu mājās ierīkoto centrālapkures sistēmu: atcerēties, kas un kādos apstākļos to plānojis un izpildījis. Laiku pa laikam pārskatiet sava apkures katla lietošanas instrukciju, ievērojiet katla apkopes noteikumus. Gadījumos, kad jūsu katla parastajā darbībā parādās izmaiņas, nekavējoties sazinieties ar kvalificētu speciālistu. Atcerieties arī to, ka katla un apkures sistēmas apkopei vispiemērotākais laiks ir vasara.


Tiem māju īpašniekiem, kas vēl plāno ierīkot autonomās apkures sistēmas ar centrālapkures katliem, lūdzam IZVĒRTĒT izvēlēto centrālapkures katlu ierīkošanas meistaru kompetenci un kvalifikāciju, palūgt aplūkot viņu sertifikātus, licences u.tml. Nenoslinkojiet, palūdziet vairāku speciālistu atzinumus par topošo apkures sistēmu, domājams, ka ,par nelielu konsultāciju, maksu no Jums neviens neiekasēs.


ATGĀDINĀM: Apkures sistēma nav joka lieta, un no tā, cik pareizi tā izveidota, ir atkarīga Jūsu pašu un Jūsu ģimenes locekļu veselība un dzīvība. Jebkura maza kļūda apkures sistēmā var maksāt dzīvību!


SIA „Celmeņi ASK” tirdzniecības vadītāja T.Koževnikova t.65322768, papildus informācija: www.celmeni.lv

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.