Olgas Rajeckas Lielvārdes violetā kora koncerta repertuārs – programma 12. aprīlī

12.04.2009.

Varenākās Latvijas sadziedāšanās TV3 šova „Koru kari” finālistu Olgas Rajeckas un violetā Lielvārdes kora koncerttūre, pa visu Latviju, ir sākusies! Ļoti daudz koncertu jau ir notikuši un skatītāju zāles ir bijušas pilnas. Tur klāt vēl vairāki, neviltotu skatītāju sajūsmu guvušie šov-koncerti, ir tikai priekšā. Vai atcerieties, kā vēl pavisam nesen ikviens ar nepacietību gaidīja svētdienas vakarus, lai pie saviem TV ekrāniem varētu vērot TV3 šovu „Koru kari”? Tagad redzēt šos finālistus, dzirdēt sirdis saviļņojošās un līdzi dejojamās dziesmas ir iespējams klātienē – pozitīvisma, gaišuma, prieka un kvalitātes pilnā šovā ar Olgas Rajeckas violeto Lielvārdes kori, draugiem un dziesmām Ziemeļvējā, Bitītes, Cancion del Mariaci, Candyman, Svētuguns, Raganas dziesmiņa pirms sprieduma pasludināšanas, Gira con me (questa notte), I wanna be like you, Rikšiem bērīti es palaidu un, protams, ikviena skatītāja sirdis iekarojušo aun atmiņā palikušo dziesmu: Chi chi chi, cho cho cho, kā arī citām – jaunām un vēl nedzirdētām dziesmām. Lielkoncerta divu (2) stundu koncert-programmā (koncerts divās daļās) piedalīsies arī kora vokālais vadītājs Artūrs Mangulis, Grupa „Trīs vaļi”, Lielvārdes kora horeogrāfe Linda Mangule, kā arī savu vokālo profesionalitāti rādīs arī paši koristi.


Preiļos koncerts notiks 12. aprīlī!


Olgas Rajeckas Lielvārdes violetā kora koncert-repertuārs-programma:


1. Melanholiskais valsis- glāžu mūzikā izp. L. Mangule – Latvijā vēl mazpazīstamā mūzikas instrumenta spēle, kuras laikā aizrauta ir elpa ikvienam skatītājam.
2. Ziemeļvējā – Koris, Olga, glāžu mūzika – Skaists koncerta sākums ar sirdis saviļņojošo un visiem tik zināmo dziesmu skanot arī glāžu mūzikai.
3. Pasaule pasaulīt vai Es neesmu Džeina Fonda – Olga ar savu hītu – dziesmu kas zināma ikvienam iedzīvotājam un ir vispopulārākā no Olgas Rajeckas repertuāra
4. Cancion del mariachi – Raimonds, Koris, Olga – Kora karu šova 2. dziesma, kuras spāniski-meksikāniskais dziedājums liks sausīties ikvienam šova vērotājam. Dejas, Kaisle, Karstas asinis, Vēdekļi un Šovs ir tas kas šo Antonio Banderasa dziedāto dziesmu raksturo vislabāk Lielvārdes violetā kora izpildījumā.
5. Mazā – Ainars Bumbieris (korists) – Ļoti skaista Z. Liepiņa un A. Čaka dziesma ko izpilda viens no koristiem kura acis šovā „Koru kari” tika atzītas par viss jutīgākajām. Lai viņš savus zibšņus šķeļ arī šoreiz.
6. Candyman – Zane, Sintija, Antra, koris – Kristinas Agileras viena no populārākajām dziesmām, kuru izpilda 3 tik par vienreizīgas meitenes un koris rokenrola stilā arsajūsmu smaidu un neredzētiem šovelementiem.
7. This will be – Zane, Sintija, Antra, – Viena no skaistākajām Natālijas Kolas dziesmām, par vienu mīlestību kas nu gan šoreiz būs mūžīga, kuru izpildīs 3 meitenes ar nemazāk savdabīgām balsīm.
8. La Calunnia – A. Mangulis – Lielvārdes violetā kora kormeistars pats droši kāpj uz skatuves lai izpildītu vienu no savdabīgākajām operas dziesmām savā interpretācijā un parādītu kas te īsti ir ko mācījis 10 nedēļu šovā dziedāt.
9. Bitītes – A. Mangulis, Olga, Jānis, Koris, – Maz zināmā dziesma, bet viszināmākās grupas „Čikāgas piecīši” izpildījumā dzirdēsiet šlāgeri, kas līdzi liks kustēties ikvienai kājai, galvai un rokai, jo šo mūziku nevar nemīlēt – tāpat kā Lielvārdes koris Olgu Rajecku.
10. Gira con me – „Trīs vaļi”, Koris – Viskaistākā Džoša Grobana dziesma kuru izpildīs kora draugi grupa „Trīs Vaļi” un dziesma kad balto mīlestības un mieru nesošie baloži ar saviem spārniem ienesīs telpā gaišumu un emocijas kas pacels skatītāju pilnīgi citā sajūtu līmenī.
11. Poķa dziesma – „Trīs vaļi” – grupas veltījums kora šovkoncertā tieši Korim.
12. Raganas dziesmiņa pirms sprieduma pasludināšanas – Koris, Olga, Sintija, Diāna, Katrīna – dziesma, kura liecina par kādreiz senatnē skaisto un veiksmīgo sieviešu dedzināšanu uz sārta tikai tādēļ, ka tika uzskatītas par raganām ,bet tādas, protams, nebija. Lielvārdes koris ar šo Imanta Kalniņa, vokāli sarežģīto, bet vienu no visskaistākajām grupas Menuets dziesmām aizvedīs jūs atpakaļ tajā laikā un liks tirpām pārskriet pār kauliem nevienam vien skatītājiem šos notikumus atceroties. Šīs sajūtas katrs koris ar dziesmu vien nespēj sniegt.
13. Litrofona šovs – A. Mangulis – Mūzikas instruments kurš liek sajūsmināties par tā darbību pilnīgi visiem klausītājiem. Vīlies vēl nav neviens, spēlēt to iemācīties vēlas visi.
14. I wanna be like you – Koris, Nikolajs, Artūrs, Olga – Skaista retro atmiņās tērpta dziesma, kuru zina ikviens multfilmu skatītājs, un kura liks Tev atgriezties atkal bērnībā.
15. Chi chi chi, co co co – Koris, Nikolajs, Atis, Rinalds, Ainars – Dziesma, kas pilnīgi noteikti ir tā, kura asociējas ikvienam TV skatītājam ar šovu „Koru kari” un Lielvārdes kori – dziesma kura ir tik fantastiska, ka pilnīgi noteikti ir neatņemama un gaidītākā koncerta sastāvdaļa.
16. Rikšiem bērīt es palaidu – Koris, Olga, Atis, Zane, – Tautasdziesma, kura šovā koru kari no visiem finālistu koriem ieguva visaugstāko novērtējumu un lika līdzi dziedāt ikvienam tauta dziesmu zinātājam.
17. Tas nekas – G.Rača rakstītās dziesmas ar Olgu, Aišu un Lielvārdes kori noslēgs koncertu, līdz ar to arī prezentējos jaunu un skaistu dziesmu, kas jau rotē radiostacijās.


 

Pēdējās izmaiņas: 12.04.2009.