Ar pateicību ziedotājiem noslēdzas labdarības akcija „Dāvāsim sapni!”

06.03.2009.

Ar svinīgu pasākumu un atpūtas nometni bērniem un viņu ģimenēm 6.martā Jūrmalā, viesnīcā “Baltic Beach Hotel”, noslēdzās labdarības akcija “Dāvāsim sapni!”, kuras laikā nedziedināmi un smagi slimu bērnu atbalstam kopumā ziedoti 45 974 lati.


Vienlaikus šis pasākums ir  liela un skaista sapņa īstenošanās dzīvē, jo desmit bērniem un viņu ģimenēm ir iespēja no 6. līdz 8.martam piedalīties trīs dienu nometnē. Labdarības akcijas laikā saziedotie līdzekļi ļāvuši īstenot 15 smagi slimu bērnu sapņus, kā arī sniegt atbalstu Bērnu paliatīvās aprūpes biedrībai – bērnu aprūpei un medicīnas aparatūras iegādei.


„Īpašu pateicību par atbalstu akcijai „Dāvāsim sapni!” ir pelnījuši mūsu atbalstītāji, kuru entuziasms un apņēmība varētu kalpot kā labs piemērs ikvienam no mums,” ar šādiem vārdiem biedrības pārstāve Anda Jansone bērnu un biedrības vārdā saka sirsnīgu paldies visiem atbalstītājiem un ziedotājiem, īpašus pateicības diplomus pasniedzot sadarbības partneriem Mepha, TV3, Ziedot.lv, Diena, LETA, Draugiem.lv, Rimi un Latvijas Avīzei.


„Mēs esam gandarīti ar akcijas rezultātu, turklāt prieku vairo apziņa, ka visi kopā esam vairākiem bērniem darījuši gaišāku ikdienu. Ka mazās Ērikas rīti sākas ar mīļdzīvnieka Pūciņas samīļošanu, ka Emīlija ar katru nodarbību arvien veiklāk spēlē sintezatoru, ka vairāki bērni var saņemt uzmundrinošas vēstules atrodoties slimnīcā un caur datoru var uzturēt saikni ar draugiem. Šīs šķietami mazās lietas rada dzīvesprieku, kas savukārt dod sparu cīnīties ar slimību un nepadoties,” sapņu nozīmi skaidro labdarības akcijas iniciatore Agita Lazdiņa, Šveices farmācijas kompānijas Mepha izpilddirektore.


Kā norādīja Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības pārstāve Aina Briede, nometnes dalībniekus priecēs pašu gatavoti koncerti, atraktīvas nodarbības, savukārt vecākiem būs iespēja konsultēties ar psihoterapeitu un apmeklēt citas relaksējošas procedūras.


Pasākuma laikā klātesošos viesus ar jautro maģiju priecēja Jeļena un Genādijs Paļčevski, uzstājās Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ainars Ančevskis, savukārt muzikālo izpildījumu nodrošināja grupa “Vēstniecība”.


Labdarības akcija “Dāvāsim sapni!” notika jau ceturto reizi, un kopā šajos gados ir izdevies piepildīt 45 smagi slimu un neārstējamu bērnu sapņus. Daži no tiem ir bijuši īpaši nozīmīgi, jo drīz pēc tam vairāki bērni atvadījās no šīs dzīves un devās mūžībā.


Informāciju par akciju „Dāvāsim sapni!” un tās norisi varat gūt portālā Draugiem.lv un mājas lapā www.davasapni.lv.


Elīna Kalniņa
„Dāvāsim sapni!” projekta koordinatore

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.