Aicinām Latvijas bibliotekārus un bibliotēku lasītājus piedalīties jaunā erudīcijas konkursā

02.03.2009.

Pirmdien, 2.martā, sāksies interneta erudīcijas konkurss “Nāc uz bibliotēku un atrodi meklēto!”, kuru jau otro gadu kopīgi rīko LURSOFT IT un valsts aģentūra “Kultūras informācijas sistēmas”. Mēneša laikā līdz 30.martam četrās kārtās tiks noskaidroti divi veiklākie un prasmīgākie informācijas meklētāji internetā – viens no bibliotekāru un viens no bibliotēkas lasītāju vidus, kuri balvā saņems videokameru.


Vienlaikus ar erudīcijas konkursu, izvērtējot bibliotekāru aktivitāti un iesaistīšanos konkursa publicitātē un lasītāju informēšanā par iespējām bibliotēkā, tiks noteikts Aktīvākais bibliotekārs un Radošākais bibliotekārs. Abu nomināciju ieguvēji saņems ceļazīmi uz Starptautisko Bibliotēku apvienību federācijas (IFLA) ikgadējo konferenci, kas notiks 2009.gadā Milānā 23.-27.augustā.


No bibliotēkām, kuras neiesaistīsies konkursā un neveidos konkursa publicitāti, pēc dažādiem papildus kritērijiem konkursa rīkotāju žūrijas komisija noteiks neaktīvāko bibliotēku jeb Bibliotēku ar izaugsmes iespējām.


Konkursu informatīvi atbalsta Latvijas publiskajās bibliotēkās visvairāk abonētais laikraksts „Latvijas Avīze”.


Informāciju sagatavoja:
Ilma Elsberga
v/a “Kultūras informācijas sistēmas” sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 02.03.2009.