Jānis Paukštello piedāvā radošo vakaru/koncertu sēriju „TIEM KO MĪLĒSIM ARVIEN …”

13.03.2009.

Sākot ar 2009. gada 14. februāri dažādās Latvijas pilsētās norisināsies radošo  vakaru/koncertu cikls kopā ar JĀNI PAUKŠTELLO. Tautā iemīļotais un populārais mākslinieks šī gada februārī laidīs klajā savu jauno solo albumu ar nosaukumu „VĒJA DZIESMAS”, piedāvājot sava talanta un mūzikas cienītājiem dažādās Latvijas pilsētās muzikālu programmu – „Tiem Ko Mīlēsim Arvien …”.


Jānis Paukštello ir mākslinieks, kurš savu radošuma visaugstāko pakāpi vēl nav sasniedzis, jo nebeidz sava talanta pielūdzējus pārsteigt atkal un atkal. Šī gada februārī tiks izdots Jāņa Paukštello  jaunais solo albums ar nosaukumu “Vēja Dziesmas”, kurā būs apkopoti gan pilnīgi jauni, gan arī tautā sen iemīļoti skaņdarbi. Lai iepriecinātu sava talanta cienītājus Jānis Paukštello piedāvā arī radošos mūzikas un dzejas vakarus, kuros varēsim baudīt Imanta Ziedoņa un Jāņa Petera dzeju, dzirdēt jaunas, kā arī jau sen iemīļotas dziesmas.


Pasākumi norisināsies no 14. februāra līdz 4. aprīlim dažādās Latvijas pilsētās:
14. februārī plkst.17:00 Jēkabpilī, Krustpils kultūras namā;
20. februārī plkst. 19:00 Siguldas Kultūras namā;
22. februārī plkst. 15:00 Talsu Tautas namā;
27. februarī plkst. 19:00 Smiltenes Kultūras un Sporta  Centrā;
28. februārī plkst. 18:00 Cēsu Kultūras centrā;
1. martā plkst. 15:00 Rēzeknes Kultūras namā;
6. martā plkst. 19:00 Balvu Kultūras un Atpūtas centrā;
7. martā plkst. 18:00 Saldus Kultūras centrā;
8. martā plkst. 16:00 Liepājā, Latviešu biedrības nama lielajā zālē;
13. martā plkst. 19:00 Preiļu Kultūras centrā;
14. martā plkst. 19:00 Jelgavas Kultūras namā;
18. martā plkst. 19:00 Ventspils Kultūras centrā;
28. martā plkst. 18:00 Ogres rajona Madlienas Kultūras namā;
3. aprīlī plkst. 19:00 Bauskas Tautas namā.Pasākums ieplānots romantiskā un radošā gaisotnē. Jānis Paukštello ir sagatavojis interesantu programmu, kurā skanēs dziesmas un dzejas pērles ikvienai dvēselei. Tiks veidoti dialogi ar pieaugušo publiku un bērniem. Tieši tādēļ, pasākums būs interesants visai ģimenei!


 J. Paukštello pavadošie izpildītāji:
Gaitis Lazdāns (taustiņinstrumenti, perkusijas, piebalsis);
Artūrs Palkēvičs (taustiņinstrumenti, ģitāra, piebalsis);
Kristīne Grundmane (piebalsis);
Anastasija Poļipina (piebalsis). 


Jānis Paukštello ir dzimis 1951. gadā un ir savas paaudzes gaišo domu un jūtu izteicējs – tās dvēsele. Likteņa sists un svētīts. Dziļi jūtīgs un godīgi savam talantam kalpojošs mākslinieks. Plašākai publikai pazīstams kā Dailes teātra aktieris – neaizmirstams Jāzeps (Raiņa lugā “Jāzeps un viņa brāļi”), Antiņš (Raiņa “Zelta zirgs”), Janka (J.Streiča filmā “Mans draugs – nenopietns cilvēks”), Fransuā (F.Vebēra lugā “Viesības idiotiem”) u.c., filmējies dažādās mākslas filmās ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. Dažas no tām – “Aizaugušā grāvī viegli krist”, “Apbraucamais ceļš”, “Vajadzīga soliste”, “Nāve zem buras”, “Aizmirstās lietas”, “Gaidiet Džonu Graftonu”, “Nepabeigtās vakariņas”, “Šāviens mežā”, “Ziemassvētku jampadracis” u.c.
Aktīvi koncertē ar Hariju Spanovski, kā arī ir viens no kvarteta  “Mūžīgais Unisons” izpildītājiem kopā ar Dailes teātra aktieriem Ivaru Kalniņš, Andri Bērziņu un Vari Vētru.


Biļetes būs iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā kultūras namu kasēs, kuros norisināsies koncerti. Biļešu cena: 3.00 Ls un 4.00 Ls. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja par brīvu.


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.