Liela ātruma Internets Preiļos!

27.01.2009.

2009. gada janvārī Preiļos ir uzsācis darbību Interneta operators „Microlines”. „Microlines” mērķis ir piedāvāt kvalitatīvus un mūsdienīgus interneta sakarus Preiļos un Preiļu rajonā. Popularizēt liela ātruma Internetu. 


Šodien ir ļoti svarīgi, lai sakari atbilstu mūsdienu standartiem. Interneta ātrumam ir ļoti liela nozīme. Skatoties on-line video, sūtot foto un audio failus, sazinoties ar Interneta starpniecību ir nepieciešami mūsdienīgi sakari. Tieši tādus piedāvā „Microlines”.


Piedāvātie pakalpojumi ir ārpus konkurences. Interneta pieslēgšanai nav nepieciešamas nekādas papildus iekārtas un telefona līnijas. Visi tarifi ir fiksēti un neparedz nekādus papildus izdevumus. Datu pārraides ātrums no tīkla (download) un tīklā (upload) ir vienāds.


Klientu ērtībai ir izstrādāti dažādi tarifi:


 “Izdevīgais” – 9,05 Ls/mēnesī – 2 Mbit/s.
 “Profesionālais” – 12,10 Ls/mēnesī – 6 Mbit/s.
 “Turbo” – 17,38 Ls/mēnesī – 10 Mbit/s.


SIA „Microlines” pakalpojumi ir piemēroti ne tikai privātpersonām, bet arī uzņēmumiem. Izvēloties tos, ir iespējams nopietni samazināt sakaru izdevumus un optimizēt ražošanas procesu. Šodien , kad situācija ir tik nestabila, „Microlines” interneta pieslēgums,  sniedz iespēju strādāt bez traucējumiem.


SIA „Microlines” telekomunikāciju tirgū darbojas  jau  piecus gadus. Līdz šim pieslēgums bija iespējams Rēzeknē un Rēzeknes rajonā, kur  „Microlines” ir lielākais Interneta operators. „Microlines” klientu skaits jau 2008. gadā pārsniedza 3 tūkstošus. Lielākie klienti ir: SIA „Rēzeknes slimnīca”, Rēzeknes augstskola, Latgales druka, Radio kompānija „Alisa+”, Radio kompānija „Ef-Ei”  un daudzi citi.


Papildus informācija ir pieejama mājas lapā: www.microlines.lv vai arī zvanot pa bezmaksas tālruni – 8000 4646.


Vjačeslavs Dubovskis
SIA „Microlines”
valdes loceklis

Pēdējās izmaiņas: 27.01.2009.