Latgales 2009. gada čempionāts zemledus makšķerēšanā

18.01.2009.

Ar nedēļas intervālu, Eikša ezerā Preiļu rajonā norisinājās Latgales čempionāts zemledus makšķerēšanā pirmā kārta, nedēļu iepriekš šeit notika Latvijas čempionāts zemledus makšķerēšanā pirmā kārta.


Pēc dalībnieku reģistrācijas, izlozes un sacensību svinīgas atklāšanas dalībnieki ieņēma savas starta vietas un atskanot starta signālam sākās spraiga cīņa, kurā dalību ņēma divpadsmit komandas. Pārsvarā ķērās asari, raudas, pliči un ķīši, pa starpai gadījās arī kāds palielāks breksēns. Visumā cope bija diezgan intensīva pateicoties Dabas mātei. Pūta lēns D.R. vējš un sniga smalks sniedziņš. Pēc trīs ar pusi stundu cīņas, zonu tiesneši nodeva lomus svēršanai. Nosverot lomus un saskaitot punktus par pirmās kārtas līderiem komandu vērtējumā izvirzījās Preiļu rajona komanda „Spečuki” – 4. pumkti, otro un trešo vietu dalīja komanda no Ogres „Mēs Zivīm” 12. punkti un komanda no Preiļiem „Āķis” 12. punkti. Ceturtajā vietā Rēzeknes ”Ecietoji SC” 23.p. un piektajā vietā komanda no Daugavpils „Exspert”  24.p.


Individuāli labākos rezultātus uzrādīja Ainārs Kalvāns ( 3,394 kg.), Māris Āriņš (3,182kg.), Aldis Kalvāns (2,160 kg.) un Juris Kasickis (1,926 kg.)- visi Preiļu rajona komanda „Spečuki”.


Apkopojot noķerto zivju svaru Latgales  čempionāta pirmā kārta izrādījās rezultatīvāka nekā Latvijas čempionāta pirmā kārta.


Sacensību organizētāji pateicas par atbalstu SIA „Salmo” (N. Grabovskis), SIA „Exspert” (I. Kaznačejevs) un SIA „Ahoi”(K. Sarma), kā arī tiesnešu brigādei.


Sacensību rezultāti (PDF)


Sacensību  otrā kārta notiks 2009. gada 15. februārī Preiļu rajonā.


Info: www.preili.lv vai pa tālr.28757027. E. Dimants.


Uz tikšanos!
Sacensību galvenais tiesnesis Elgasts Dimants

Pēdējās izmaiņas: 18.01.2009.