Latgales reģionālās televīzijas „Eksperiments” iet gaisā

16.01.2009.

Jaunajā 2009. gadā Latgales reģionālā televīzija  nonāk tuvāk pie jauniešu auditorijas, jo tapis pirmais pašu jauniešu veidotais raidījums „Eksperiments”, kas Latgales reģionālajā televīzijā būs vērojams arī turpmāk.


Raidījumā paši jaunieši atspoguļos aktuālas tēmas, piemēram, kā izklaidēties, kā atpūsties, kā mācīties un kā iegūt jaunus draugus.


Pirmo raidījumu veidoja jaunieši Edgars Kaļva no Balviem un Laima Bilinska no Rēzeknes. Pirmajā „Eksperimentā” viņi  rādīs kā var izklaidēties Rēzeknes Boulingā ripinot bumbas.  Edgars ieapzīstinās ar jaunu mūziķu grupu „Medņevas puikas”, kas noteikti uzspēlēs arī kādu jautru dziesmu, bet raidījumā neizpaliks arī jauniešu burziņi, viens no tiem Balvu Maskarāde, kurā Edgaram izdevās papļāpāt ne tikai ar princesēm, medmāsām, spokiem un Japānas lēdijām, bet arī ar Dj. Ellu.


Jauniešu raidījumu „Eksperiments” LRT ekrānos skatieties piektdien 16. janvārī puksten 21;30, bet atkārtojumu var lūkot sestdien, 17. janvārī puksten 20.30.


P.S. Ja skatoties raidījumu, Jums rodas idejas, neturi tās pūrā, bet sūti uz e – pastu piesakies@lrtv.lv  un jaunieši, kuri veido raidījumu, tās noteikti izmantos. Tātad līdzdarbojies.


Sintija Kukurāne
Jauniešu raidījuma „Eksperiments” koordinatore
 

Pēdējās izmaiņas: 16.01.2009.