Gada nogale Preiļu novada domes Sociālajā dienestā

29.12.2008.

Katra Jaunā gada sākums liek atskatīties uz gada nogali vēl Vecajā gadā. Aktivitātēm bagāts tas bijis Sociālajā dienestā, kad jau no decembra sākuma tika domāts, kā iepriecināt novada trūcīgo ģimeņu bērnus un pensionārus gada gaišākajos svētkos.


Gan novada vientuļie pensionāri, gan aprūpes institūcijās esošās personas saņēma Ziemassvētku dāvanas 15 Ls vērtībā, kurās tika sarūpēti tādi produkti, ko ne visi pensionāri šobrīd var diendienā atļauties. Dāvanas novada pensionāriem – kopumā 233 personām, palīdzēja nogādāt Preiļu novada Pensionāru biedrības aktīvisti. Bet sešās aprūpes institūcijās esošos 27 novada iedzīvotājus apciemoja sociālā aprūpētāja A.Vinogradova, kura tāpat nogādāja Preiļu iedzīvotājas Vaivodes kundzes adītās zeķes, par ko dāvanu saņēmēji ļoti priecājās un pateicas to adītājai.


27.decembrī Ziemassvētku vecīša sarūpētos saldumus saņēma 45 pirmsskolas vecuma bērni, kas nāk no trūcīgām ģimenēm. Gan bērnus, gan līdzatnākušos vecākus, kas kuplā skaitā bija pulcējušies Sociālā dienesta zālē, izklaidēja milzu zaķis, aktīvākajiem pasākuma dalībniekiem izsniedzot burkānus. Tāpat bērni varēja noskatīties Jura Babra leļļu teātra „Tims” izrādi. Arī Latvijas augstskolu studenti bērnu priekam bija sarūpējuši dažādas dāvanas.


29.decembris Ziemassvētku sveicieniem bija atvēlēts Preiļu novada pensionāriem, kurus ar jautrām dejām priecēja „Gaidas” kolektīva dejotāji un skanīgām dziesmām – senioru ansamblis „Virši”.


Pateicamies visiem, kas palīdzēja sarūpēt svētku dāvanas un skaistos priekšnesumus. Lai gaišo svētku noskaņa pavada mūs visu gadu!


Ziemassvētku pasākumu bērniem un pensionāriem spilgtākie brīži fotoattēlos.


Anita Gāga,
Preiļu novada domes
Sociālā dienesta vadītājas vietniece

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.