Latvijas Studentu vortāls „StudentNet” www.studentnet.lv sadarbībā ar jauniešu portālu „Rīga rullē” www.rigarulle.lv izsludina zīmējumu un domrakstu konkursu „Sports manā skolā un Latvijā 2008”

08.01.2009.


Dārgie draugi!


Jau sesto reizi, neraugoties uz krīzēm un ķibelēm, tiks noskaidrots skolēnu skatījums uz sportu skolā un Latvijā. Latvijas Studentu vortāls „StudentNet” www.studentnet.lv sadarbībā ar jauniešu portālu „Rīga rullē” www.rigarulle.lv izsludina zīmējumu un domrakstu konkursu „Sports manā skolā un Latvijā 2008”.


Konkursa norisi atbalsta uzņēmumi „Interneta pasaule” www.ipasaule.lv un „Coca—Cola HBC Latvia” www.coca-cola.lv.


Konkursa „Sports manā skolā un Latvijā 2008” mērķis ir veicināt skolēnu un jauniešu interesi par sporta nodarbībām, motivēt konkursa dalībniekus un uzvarētājus iesaistīties jaunatnes sporta organizācijās vai klubos kā brīvprātīgajiem, sportojot vai tālākā nākotnē izvēloties studiju virzienu, kas saistīts ar sportu.


Konkurss ir sporta dzīves skolā un Latvijā atspoguļojums zīmējumos un domrakstos. Dažas no Nolikumā piedāvātajām tēmām — „Sports — patriotisma jūtu un valstiskas apziņas stiprinātājs. Latvijas Republikai — 90”, „Olimpiskā Pekina un Tibeta”, „Sports Latvijā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām”, „Sieviešu basketbola uzplaukums Latvijā”, „Mans sporta skolotājs/treneris”, „Mans mīļākais sporta komentētājs” u.c.


Darbi vērtēšanai sūtāmi līdz 2009. gada 31. janvārim (pasta zīmogs). Lai veiksmīgi piedalītos konkursā, ir jāiepazīstas ar konkursa Nolikumu, kas ir publicēts Latvijas Studentu vortāla „StudentNet” sadaļā „VIP kolonna” (www.studentnet.lv/vip).


Cieņā,
Tālivaldis Kronbergs,
Konkursa idejas autors, Latvijas Studentu vortāla „StudentNet”
www.studentnet.lv galvenais redaktors, mob.tel.26431251, e—pasts: talivaldis.kronbergs@studentnet.lv.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.