Preiļu novada ģimenes saņem dāvanas no organizācijas „Gaišie spārni”

06.01.2009.

Ar Preiļu rajona organizācijas „Glābiet bērnus” starpniecību Preiļu novada daudzbērnu ģimenes sameklēja sabiedriskā organizācija „Gaišie spārni”. Tika apzinātas desmit novada daudzbērnu ģimenes, kurām nepieciešama palīdzība, izzinātas ģimeņu vajadzības, intereses un vēlmes.


21. decembrī Preiļos ieradās autobusiņš ar dāvanām un divi jauni cilvēki – Māra un Edgars, lai dāvanas nokļūtu pie ģimenēm. Ģimenes saņēma drēbes, apavus, gultasveļu, kancelejas preces, rotaļlietas, piparkūkas, konfektes un mandarīnus, futbola bumbas un datoru. Dāvanu maisi bija iespaidīgi, jo bija padomāts par katru bērnu. Mantas saziedoja rīdzinieki un jūrmalnieki.


Daudzbērnu ģimenes bija ne tikai no pilsētas, bet arī no Preiļu pagasta, un Edgars un Māra ienāca katrā mājā. Vistālākie dāvanu saņēmēji dzīvoja Preiļu pagasta Moskvinas ciema. Ceļš uz turieni bija slidens, nelīdzenā laukā bija iebrauktas sliedes, taču Edgars un Māra riskēja turp braukt, lai nogādātu visas dāvanas saņēmējiem tieši rokās. Pirmklasnieks Igors saņēma velosipēdu, ar kura palīdzību viņš pavasarī varēs patstāvīgi braukt uz attālo autobusa pieturu, lai nokļūtu skolā.


Pateicamies organizācijai „Gaišie Spārni”, tās pārstāvjiem Mārai Plaudei un Edgaram Šūtelim, kuri dāvāja prieku mūsu bērniem Ziemas Saulgriežos. Organizācija gatava arī turpmākajai sadarbībai. Daudzbērnu un trūcīgajām ģimenēm ir iespēja saņemt arī mēbeles, kā arī apmeklēt tās organizētos pasākumus.


Sandra Rivča,
Sociālā dienesta sociālais darbinieks
darbam ar ģimenēm un bērniem

Pēdējās izmaiņas: 06.01.2009.