Preiļu jauno džudistu starti Ziemassvētku DŽU-DO turnīrā

13.12.2008.

No 13. līdz 14. decembrim Alūksnē notika VIII Starptautiskais Ziemassvētku DŽU-DO turnīrs. Turnīrā piedalījās jaunie džudisti no 7 valstīm. Preiļus pārstāvēja 10 sportisti.

3 no Preiļu jaunajiem džudistiem savās vecuma, svara grupās cīnījās par godalgotajām vietām. Preiļu jaunā džudiste Agneta Landsberga savā vecuma un svara grupā izcīnīja 2. vietu. Dmitrijs Haratjans savā grupā izcīnīja 3. vietu. Dāvis Pastars sīvā konkurencē (traucēja arī neliela trauma) izcīnīja 5. vietu. Pārējiem Preiļu cīkstoņiem šis turnīrs bija cīņu un turnīru pieredzes iegūšana.

Kā pastāstīja Preiļu jauno džudistu treneris Aleksejs Sapegins, lielākais 2009. gada mērķis būšot sasniegt atbilstošus rezultātus, lai 2-3 jaunie Preiļu džudisti tiktu Latvijas džudo izlasē. Treneris saviem jaunajiem cīkstoņiem novēl, centīgi turpināt trenēties un iegūt sacensību pieredzi, tad arī panākumi neizpaliks!

Pēdējās izmaiņas: 13.12.2008.