Noslēdzies Preiļu novada volejbola čempionāts

20.12.2008.

20.decembrī medaļu komplektus sadalīja Preiļu novada čempionāta volejbolā vīriešu un sieviešu finālčetrinieka komandas.


Sievietēm cīņā par bronzas medaļām Preiļu 1.pamatskolas meitenes vēl nespēja atrast pretargumentus pieredzes bagātākajām Jēkabpils SC volejbolistēm – galarezultāts 0 : 3. Neizdevās arī Preiļu dāmu komandai no pēdējo gadu čempionu goda gāzt saliedēto Līksnas komandu. Līksnas komandas dāmas trenējas un spēlē dažādos turnīros kopā jau daudzus gadus. Arī šoreiz viņām pelnīta un neapstrīdama uzvara. Par labākajām spēlētājām savās komandās tika atzītas Olga Teivāne (Līksna), Inga Haritonova (Preiļi), Līva Sola (Jēkabpils), Iluta Urka (Preiļu 1.p-skola ), Zanda Spūle-Vilcāne ( Rožupe ).


Sīvas cīņas par medaļām aizvadīja vīri. Kaut kur bija pazudis riebiņiešu tradicionālais cīņas spars. Vairāk kā uzvaru vienā setā pret Līvānu „Z-light” pagājušā gada bronzas medaļnieki tā arī neiespēja. Elektrizēta gaisotne valdīja pirms izšķirošās spēles starp pagājušā gada čempioniem „Hipotēku banka” un sudraba laureātiem – A/S „Preiļu siers” volejbolistiem. Šoreiz pašmāju puiši laukumā devās ne tikai ar motivāciju uzvarētāju kausu paturēt mājās, bet arī ar meistarīgu spēlētprasmi. A/S „Preiļu siers” volejbolistiem izdevās revanšēties par zaudējumu priekšsacīkstēs un izšķirošajā cīņā pārspēt pretinieku četros setos. Kā pēc tam atzīmēja komandas kapteinis Jāzeps Šņepsts – uzvara nenāca viegli un tā ir pirmā reize, kad kausu savā īpašumā iegūst A/S „Preiļu siers” komanda. Par labākajiem savās komandās tika atzīti Nauris Ivanāns (PVĢ), Ainārs Kalvāns (Rušona), Atis Litaunieks (Stabulnieki), Andris Pastars (Riebiņi), Andrejs Gendelis (Z-light), Dzintars Civilkovskis (A/S „Preiļu siers”) un Dmitrijs Minovs (Hipotēku banka).


Gribētos nākošajā gadā Preiļu novada čempionātā redzēt vēl kādu pašmāju komandu, kas varētu konkurēt ar Līvānu un Riebiņu novada volejbolistiem.


Leonīds Valdonis,
sacensību galvenais tienesis,
Preiļu novada sporta metodiķis

Pēdējās izmaiņas: 20.12.2008.